SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapotrzebowanie na kcal plus dieta?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 769
witam forumowiczów
oto moje pytanie: jakie może byc moje zapotrebowanie na kalorie?
mam 23 lata 185 cm wzrostu 90 kg wagi staż na siłowni dwa lata teraz mam dluzsza przerwe ze wzgledu ma brak siłowni i prace
dodam ze pracuje w tartaku 9 godzin od poniedziałku do piatku a w sobote 6 godzin(praca ciezka wymagajaca duzo sily i wytrzymalosci)
jaka diete byscie proponowali?
kiedy cwiczyc? w jakie dni tygodnia, jakie suple kupić na wzmocninie efektu siłowni
za wszelka pomoc z góry dziękuje

bez motywacji i samozaparcia nie zdobędziesz niczego

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1129
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
W wyniku ciezkiej pracy bedzie wysokie. Musisz sobie mniej wiecej wyliczyc znajac wzory i napisac tu. Wtedy sie zastanowimy czy takie bedzie ok. Zakladam, ze moze byc od 4000kcal w gore. Zalezy tez jaki masz typ budowy ciala.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 769
bmr podstawowa przemiana materrii wg wzoru wynosi 1950 kcal
tea kalorie spalone ze wzgledu na wysiłek fizyczny 2200(??tak wychozi ze wzoru)
neat pozostałe kalorie które spalam podczas standardowych cynnosci jestem ektomorfikiem plus 500 kalorii
tef efekt termiczny pozywienia 300
razem około 5000kcal czy to jest mozliwa ilosc kcal na dzien?
a gdybym dodał trening na siłownii 1,5h to ile bym musiał dołozyc kcal?

bez motywacji i samozaparcia nie zdobędziesz niczego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Przy bardzo ciezkiej pracy, np w gornictwie czy tartaku jest to mozliwe. Najlepiej jak zaczniesz od 4500kcal i bedziesz obserwowal organizm. Po ok 2tyg powinienes zauwazyc zmiany. Jezeli zbyt szybko bedziesz sie otluszczal to zmniejszysz. Jezeli nie bedzie efektow lub spadki to zwiekszysz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 769
tak tez myslalem, sog dla ciebie

bez motywacji i samozaparcia nie zdobędziesz niczego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta plus ćwiczenia?

Następny temat

Czy można sypać WPC do gotującej się owsianki?

WHEY premium