SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapis na treningi mma bez doświadczenia, kondycji, mocy.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie. moje pytanie jest dla mnie wazne więc proszę o konkretne odpowiedzi.Mianowicie chodzi o to czy ja jako chłop 23 lata bez żadnego doświadczenia na siłowni ani macie mam jakie kolwiek szanse aby zapisać się na trening mma ? muay thai? czy lepiej było by najpierw zacząć od siłowni kondycji i dopiero wtedy zacząć zapis ? jak wyglądają pierwsze treningi ? bez kondycji i siłowni dostanę tzw wpr...L i będzie po wszystkim czy jednak warto spróbować się zapisać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Jakie szanse? NIe potrzebujesz żadnych! Przychodzisz i trenujesz
Są grupy dla początkujących, gdzie wszyscy zaczynają. Trening siłowy dla muay thai na jakimś poziomie jest istotny ale nie ma kolosalnego znaczenia. Idż do klubu i potrenuj. Trenują ludzie na naprawdę każdym poziomie sprawności. Treningi są po to żeby stawać się lepszym a nie wejść zaj**istym

Treningi to najpierw rozgrzewka, potem często różne zabawy refleksowe, potem trenowanie elementów techniki. Na koniec często rozciąganie i rozluźnienie. Kondycję szybko złapiesz. Nie dostaniesz żadnego wp******u. Na początku nie będziesz miał żadnych sparringów, najwyżej malutkie sparringi zadaniowe -trenowanie konkretnej techniki w parach, z bardzo małą siłą, w bezpieczny sposób.


Zmieniony przez - Mellopl w dniu 2018-06-12 02:28:03

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
Zapisz się po wakacjach a do tego czasu biegaj, rób ACT, rozciągaj się, będzie Ci łatwiej.

Trening: rozgrzewka, techniki, zadaniówki, czasami sparingi i kondycja na koniec

Co Cię spotka? Odeślą Cię 1 ciosem w jesionowej trumnie do domu


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2018-06-12 12:29:43

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Gats 2
Zapisz się po wakacjach a do tego czasu biegaj, rób ACT, rozciągaj się, będzie Ci łatwiej.

Trening: rozgrzewka, techniki, zadaniówki, czasami sparingi i kondycja na koniec

Co Cię spotka? Odeślą Cię 1 ciosem w jesionowej trumnie do domu



Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2018-06-12 12:29:43


Gats, nie strasz chłopaka bo i tak jest wystraszony

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Potrenuj przez wakacje coś, bo jak pójdziesz na treningi na rozgrzewce już wysiądziesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Ja bym nie czekał i nie robił kondycji żeby w ogóle zacząć treningi. Jak wysiądziesz, to odpoczniesz i tyle, albo zrobisz w swoim tempie. Wytrzymałość szybko się poprawia, a może się okazać że wcale nie jest aż tak żle i dajesz radę. Jak nie to treningi plus trochę interwałów/tabaty i szybko będzie ok.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym się zapisywał. Kluby są bardzo różne i różne jest podejście do początkujących. Można zawsze przyjść na trening jako obserwator i zagadać z trenerem. Opowiedzieć o swoich obawach i wyczuć sytuację. Znam kluby MMA gdzie pierwszy raz przychodzą 40-latkowie i poziom wcale nie jest niski. Każdy ćwiczy jak może, a dla trenera kolejna stówka miesięcznie to już coś. Gorzej jest z utytułowanymi klubami zawodniczymi, ale trener raczej będzie szczery w rozmowie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna monochydrat plus tribulus

Następny temat

Puls

WHEY premium