SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapadnięcie klatki piersiowej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1449
witam nie wiem czy to jest odpowiedni dział jeżeli nie to proszę o przeniesienie.

A więc mój problem polega na tym że mam zapadniecie klatki piersiowej lejkowate ( jakoś tak ) , a moje pytanie jest takie jak można się tego pozbyć możecie mi podać jakieś ćwiczenia teraz na wakacje chciałbym zacząć brać mutant massa lub coś w tym stylu na mase. Proszę o pomoc.

Waga: 53

Wzrost: 172

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: miesiąc

Uprawiane inne sporty: piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka , atlas itp.

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: planuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5846
masz zapadnięcie klatki bo chodzisz zgarbiony

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15517
MTnew: http://pl.wikipedia.org/wiki/Klatka_piersiowa_lejkowata - nie ma się z czego śmiać ..

Mutant Mass to dodatek do diety której nie masz. Odwrotnie być nie może! Poczytaj sobie o leczeniu w tym linku który Ci dałem.

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
MTnew nie mam tego od miesiąca mam to od okołu 7 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15517
Myślałeś nad operacją? Może jakbyś ważył 15 kg więcej to nie było by tego widać?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nad operacją nie myślałem bo u mnie to nie wygląda tak jak na zdjęciu , też myślę że jak bym przytył z 15 kg to by zanikło dlatego myślałem nad kupnem czegoś przez co nabiorę masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dieta > odżywki.

http://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html- tutaj znajdziesz informacje na temat układania diet. Ułóż sobie jakąś dietę i daj do sprawdzenia w tym dziale.

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
w tym problem że mam szybko przemianę materii , zjem dużo i nic nie tyje ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje FBW do oceny.

Następny temat

Ocena planu na mase (FBW)