SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zamiennik Expensor izolat 97%

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Drodzy forumowicze mam do was sprawe, mianowicie trener na silowni ułożył mi diete, w której mam wypijać pw. izolat 3x dinnie. Z racji tego że jest on troche drogi - kosztuje 120zl :/ i wychodziłoby że musiałbym go kupować mniejwięcej co 2 tyg. Chce go zastąpić czymś tańszym i chciałbym wiedzieć jakie białeczko byloby do tego odpowiednie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20210
Co to za trener że w wieku 15 lat kazał Ci 3 razy dziennie izolat pić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Ta dieta była układana dla kolegi w wieku 17 lat , a ja juz mam 16 w maju , a koncentrat będzie dobry odrazu po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20210
Tak ale zwykłe WPC też by wystarczyło. Swoją drogą jeśli dostarczasz w ciagu dnia białko z prochu i to aż 3 razy to świadczy że jednak coś trzeba zmienić. Zastąp różnego typu mięsem/jajami/serami

Zmieniony przez - Nugat w dniu 2013-04-20 10:38:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
gówniany trener jakiś że tyle proszku poleca jeść osobie w tym wieku

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
jedna porcja białka po treningu , a dwie na rano, ale lepiej i ekonomiczniej to wychodzi niż wpychać w siebie z samego rana 400g miecha :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20210
Niekoniecznie ekonomiczniej a zdrowiej to już na pewno nie. Zastąp to, lepiej na tym wyjdziesz, uwierz mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
jeszcze zastanowie się nad tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20210
Tutaj nie ma się nad czym zastanawiać nawet No i za suple płacisz z własnej kieszeni. A przecież każda mamusia chce aby synek był zdrowy wiec z chęcią kupi mleko/jaja/mięso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
No właśnie u mnie jest inaczej :D moja mamusia ma już dosyć tej dietki na którą idzie ok 200 zł na tyg. i mowi żebym jadł jak normalny człowiek :D ale jakoś tak wychodzi ze w końcu i tak ja przekonuje że to jedzenie jest zdrowsze od normalnego :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna mono - działanie

Następny temat

?? mono+_cp

WHEY premium