SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zamienie piękne znaczki na odżywe,suple,albo sprzedam

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 530
witam!
zamienie pożonne znaczki,lub sprzedam -cena do uzgodnienia,ale myślę ,że około 70 -120 zł , myślę ,że jestem nie wymagający,bo naprawdę warto ! ,co może teraz nie są warte zbyt drogo to jak przewaznie wszystkie -bo znaczki poszły teraz bardzo nisko w dół ,ale za troszkę lat albo nie długo bo to zależy od rynku,albo poprostu dla kolekcjonera ,albo jak ktoś chcę mieć piękne znaczki mam ich sporo około 100-150 zamienie za jakiś stak kreatynowy ,obojętnie może być : nitro,xpand itd.,albo odżywe jakąś ,albo suplement jakoś się dogadamy.pozdro.

Zmieniony przez - songo 1 w dniu 2008-05-31 01:25:35

Zmieniony przez - songo 1 w dniu 2008-05-31 02:32:25

dragon ball -zaj**ista manga oglądnijcie a nie pożałujecie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2824
.

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
a jakie ta sa znaczki co przedstawiaja?

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 530
wiesz to nie jest jedna dana kategoria to są różne znaczki ,ale powiem ci tyle,że przeważnie są one małymi grupkami czyli np. mam okręty podwodne ,myszka miki itd. ,bardzo dużo mógł bym wymieniać ,ale jezeli cię to pożonnie zaciekawi to wymienię je

Zmieniony przez - songo 1 w dniu 2008-05-31 15:42:21

dragon ball -zaj**ista manga oglądnijcie a nie pożałujecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty NIKE roz 45 NOWE / Sprzedam

Wiecej