SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zamiast suplementów...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 940
Witam.
Zastanawiałem się, czy nie umieścić posta w Suplementach, ale stwierdziłem, że ten dział będzie odpowiedni. Mianowicie gram w siatkówką, ale 2 razy w tyg chodzę na siłownię, a codziennie robię ok 100 pompek, wszelakie ćwiczenia na brzuch i biegam. Nie chce używać żadnych suplementów dlatego mam pytanie. Co spożywać po treningu(chodzi mi o produkty spożywcze typu mleko, jogurty, itp itd). Jeśli taka forma jest możliwa to proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3869
Zalezy jakie masz wymiary (czyt:Waga, wzrost) oraz ile dziennie spalasz Kcl, Podstawową odpowiedzią jaką moge Ci udzielic to 100g ryzu białego plus 150g Piersi z kurczaka lub ryby, takze nie zapominaj o witaminach i minerałach ktore sa niezbedna do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
j.w.

z tym ze pompki codziennie mozesz sobie podarowac poniewaz palisz niepotrzebnie miesnie jezeli np. robisz pompki a dzien pozniej trening klatki w silowni lub na odwrot...

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 940
waga 77/78, zależy od pory dnia, a wzrost 192.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
ułóż całą diete i daj do poprawy, tak cieżko cokolwiek powiedziec,

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 940
A czy po treningu siłowym, mógłbym wypić 0,5l mleka lub jakiś napój z proteinami? tzn. wiem że mógłbym, ale czy to przyniesie efekt po pewnym czasie:P

Zmieniony przez - herdziu w dniu 2008-06-03 19:47:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3869
Najlepiej jesli był by to pełnowartosciowy posiłek np. 100g białego ryżu plus 150 piersi z kurczaka/ryby, Mleko odpada z znanego powodu - Laktoza ogolnie nie powinło wogole sie mleka stosowac własnie ze względu na laktoze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

Czy mozna odchudzic sie z mieśni?

WHEY premium