SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zależy mi na czystej masie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 598
witam, po dłuższym czytaniu i doradzaniu doszedłem do wniosku ze napisze tutaj. Zależy mi na czystej masie, chciałbym przytyć ok 2-3 kg na cyklu. mój staż to 4 lata, waga 73kg, wzrost 168, dieta masa. Więc moje pytanie brzmi co wybrać, jakie suple??? jest tyle tego na rynku ze postanowiłem juz nie testować tylko iść na pewniaka. Dotąd wziąłem różnego rodzaju suple lecz, zawsze pojedynczo. Do wydania ok 200-300zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
regulamin dzialu - ankieta z podwieszonych tematów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 598
może zbyt dosłownie zrozumieliście,bo wiem ze, zeby mieć pięknie mięsień to praktyczne tak od razu sie nie da( chyba ze któś tam liczy sobie te kalorie i takie tam) Każecie szukać w wyszukiwarce a tam nic konkretnego tylko same zlewające tematy, ja chce konkrety,np nazwę dobrego białka+ np nazwe dobrej kreatyny do tego pasującej, chyba ze macie jakieś inne lepsze połączenia????? Jakbym wiedział co by mi najlepiej przypasiło to bym w ogóle nie zakładał temetu. Prosze o konkretną odpowiedz a nie zlewkę jak w większości( bo 1 na 10 tematów to dobre odpowiedzi a reszta to weź daj sobie spokój, nie dla Ciebie, weź czytaj itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
a jak mamy ci pomoc nie wiedzac nic o tobie?
jak nawet nie chcesz wspolpracowac wypelniajac prosta ankiete dzialu?
regulamin mowi jasno chcesz pomocy, to wypelnij ankiete.
z tego co napisales juz wnioskuje, ze nie masz diety. a jak wiadomo bez diety, to takie cwiczenie moze dac rezultaty badz tez nie.
to po co ci np bialko skoro nie wiesz ile ci potrzeba go dziennie?> a ile dostarczasz z pozywienia? chcesz tez jesc na oko>?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 598
wiem ile potrzeba dziennie(1,5-2,5g na kg masy)

1 22 lata
2 73kg
3 168
4
-Biceps:37
-Klata:102
-Udo:nie wiem
-Talia:82
5 .STAZ NA SILOWNI: 4 lata
6 .CEL SUPLEMENTACJI: masa 2-3 kg
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: białka max 20%, kreatyny mono, stack(hp), nitroboolon, hmb,
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: 200-300 zł
9 -------
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): trudno mi nabyć wagi, jak juz to idzie w brzuch a waga ta sama
11 .WYNIKI SILOWE
-Klata: 118
-Przysiad:----
-Mc: 140( nie ćwicze juz MC, problemy z krzyżem)
12 . w tej chwili nie mam, jest razem z suplami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny

12) uwagi i sugestie

brakuje wiec informacji ofunduszu i o diecie czyli:

10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

11)przewidziane finanse na cykl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mix kreatynowy + białko

Następny temat

dextro, tauryna czy glut ?

WHEY premium