SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zajrzyjcie tutaj :-) mógłby ktoś pomóc bardzo bym chciał :-) proszę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1209
wiatm króciutko bo jak sie rozpisze to nikt nie bedzie chciał tego nawet przeczytać. mam elegancką diete na mase. bilans na +500 kcal białko ęgle i tak dalej wszystko oka. jakie suple mogły by mi pomóc w budowaniu masy mięśniowej tyle czytałem sprzecznych opinii ze szkoda gadac. jaka kreatyna olpimpu na pierwszy raz? ogólnie jakie suple olimpu na budowy masy mięśniowej polecacie? tylko olimp mnie by interesował bo mam ogromne rabaty i dobre opinie kolegów czy jakies zma bcaa i tak dalej konkrety i nazwy ja doczytam i porównam. odzywiam sie dodatkowo powiem 150g dziennie profi whey mass dzięki pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
kreatyna bym bral creapure, lub orogenixa
co do bcaa to sprawa prosta w mega capsach
na noc chela mzb

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOZ Full Throttle+ Universal Shock Therapy

Następny temat

wytrzymałość i szybkość

Wiecej