SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

zagwozdki dotyczące pierwszej redukcji ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 15564 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 245522
to co to ma być? niskowęglowodanowa dieta?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 25 lat Na forum 162 dni Przeczytanych tematów 0
Nie, dostałem wskazówki białka 150g, tluszczy 80g i reszta węglowodany, wiec próbowałem tak to ułożyć żeby makro zgadzało się zapotrzebowaniem kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
rozumiem.
Daj fotki jak wyglądasz, bo nie wydaje mi się by taka ilość węglowodanów i ogólnie cała taka dieta Ci służyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 25 lat Na forum 162 dni Przeczytanych tematów 0
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zdjęcia 1 i 2 całkowicie bez jakiejkolwiek napinki, żeby pokazać ile tłuszczu siedzi. Zdjęcia 3 i 4 z to jak napne brzuch. Zdjęcia robione dosłownie przed chwila, a dopiero co skończyłem posiłek, innych zdjęć nie miałem dlatego musiałem zrobić na szybko po jedzeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 402 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 17770
Dodaj jeszcze inne źródła tłuszczy jak olej lniany, nasiona lnu, chia jakieś orzechy. Redukcję zacznij od tego co ustaliłes, trenuj ciężko i wytrwale a efekty same przyjdą. Obserwuj sylwetkę i z czasem koryguj dietę co do kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ciężki, krótki interwał.
zdecydowanie mniej węgla w diecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wzór na zapotrzebowanie kaloryczne