SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zablokowane konto bosy0 ... dlaczego?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39
dlaczego konto "bosy0" zostalo zablokowane?

za roznice pogladow?

prosilbym o jak najszybsze jego odblokowanie bo jestem czysty!

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Czysty nie jestes, pyskujesz po chamsku, byłes już ostrzegany przez innych modów. Dyskutowaliśmy już kiedyś nad Tobą. Bana nie dostałeś ode mnie (ale na moją prośbę, bo mi panel moderatorski nie działa ) i nie za różnicę poglądów, tylko za chamstwo! Do zobaczenia w przyszłym tygodniu - kubeł zimnej wody na głowę Ci się przyda
Idź już spać i nie spamuj z drugiego konta - masz mój mail, więc będziesz się mógł przypomnieć za tydzien. Jak bedziesz się zachowywał przez ten czas tak jak Grom1234, to skończysz tak jak on.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Damixxx: sorry, że skasowałem, ale to nie tak.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
ja zablokowałem, na prosbe Mariana.
i nie zdejmę dopóki Marian nie zmieni zdania.

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2007-03-03 00:09:20

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ok,nie znalem sytuacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39
ban za chamstwo

nie ma to jak podjać decyzje za kogos i nie liczyć się ze zdaniem innych ...

"bedzie tak i koniec bo mi sie tak podoba i ja mam władzę"

pozdro marian


o tą wypowiedź chodzi?

chciałbym się tylko dowiedzieć za którą dokładnie wypowiedź dostałem bana...to wszytsko.

byłes już ostrzegany przez innych modów
za chamstwo nie dostalem nigdy ostrzeżenia...

pozdrawiam

ps. czy z tego konta mogę pisać w strefie mma i k-1 (do piątku) czy są jakieś przeciwwskazania?

(nie chce sie nikomu narazić)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Są przeciwskazania, nie możesz pisać. Po ogromie maili od ciebie i tym co porobiłeś przez noc, zastanawiam się czy wogole Ci zdejmować...
Jeszcze teraz ofiarę będziesz z siebie robił!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39
wyslalem 2 maile...

pragne wyjasnien za co dostalem bana?

co niby takiego zrobilem w nocy?

dlaczego skasowales moje topiki i zalozyles nowe?

prosze o odpowiedz bo jak do tej pory jej nie otrzymałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
na forum jest zarejestrowanych: 138581 użytkowników. Moderatorów kilkudziesięciu (dajmy, na to, że jest nas 100). Więc na każdego moderatora przypada średnio 1386 użytkowników. Każdego obowiązuje ten sam regulamin i nie jest zadaniem moderatorów tłumaczyć każdemu z osobna że źle interpretuje regulamin. Nie jesteś wyjątkowy i nie czuję się zobowiązany tłumaczyć cokolwiek Tobie. Jak nie rozumiesz regulaminu, to nie jest moja sprawa, nie upoważnia Cię to do jego łamania (notorycznego - przypominam!). Być może nie dorosłeś do tego forum i tyle. Już pisałem, że dostałeś za chamstwo. Dodam teraz nieznajomość regulaminu, spamowanie, nie korzystanie z wyszukiwarki i zakładanie topików na tematy, które już były.
Widzę, że tydzień może być za mało w Twoim przypadku - odpocznij dwa.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
Marian a na bana dla bosy'ego nie miała czasem wpływu Twoja urażona duma? Chodzi mi o sytuacje z opcjami typowania (użytkownicy poparli bardziej opcje Bosy'ego niż tą którą chciałeś narzucić odgórnie/z kursami/?
btw. chodzi mi tylko o wyjaśnienie tej sprawy bo siedze bardzo często na forum i nie zauważyłem żadnych podstaw które nominowąły by do bana założyciela tego topicu.
pozdrawiam

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zablokowane konto - cekt

Następny temat

Oprogramowanie systemu typowań wyników zawodów sportowych

WHEY premium