SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zabawa na sylwestra a nastepny cykl..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi mi o to ze jak kazdy prawie chce sie pobawic na sylwestra kazdy bedzie cos pil itp a ja nie chce pic bo mi to zaszkodzi w budowaniu masy i spadne wiem bo juz mialem ostatnio tak po weselu mimo iz uzupelnialem witaminy itp przzed piciem hehe no i taka sprawa.. czy lepiej sie napic - skolekcjonowac dopalacza na euforie do bonga czy tez zielone? pojecia nie mam moze to glupie pytanie jest ale naprawde mam dylemat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aa dodam ze 5dni po sylwku startuje z cyklem kreatynowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
ja mam podobny dylemat i wybrałem dwie opcje wiec tobie nie pomoge :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ktore z tych opcji? bo ja mam 3 opcje i nie wiem ktore odrzucic hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 719 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7446
ja bym zrezygnował z picia i zielonego;)

,,Suck It Up"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 670
Sam powinieneś sobie odpowiedzieć na to pytanie, ale skoro pytasz innych to ja ci powiem że wypije sobie piwo a potym bede wiedział ze to co straciłem bede musial nadrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
Powiem jedno sylwester jest raz w roku, cykli masz 2-4 do roku
Baw sie dobrze % i ziolo bedzie wesolo
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fitmax

Następny temat

VPX NO SHOTGUN V3 +??

WHEY premium