SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

za wiele na raz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
coz mialem caly czas zamiar cwiczyc na mase . mialem okropna przerwe ze wzg na ciezki rok szkolny . nastepnym ma byc jeszcze ciezszy ( matura )
ale moze teraz sie odrobine przelamie .
najchetniej dalej bym kontynuowal mase , ale jest jeden problem . nazywa sie on 87 cm w pasie przy jedynych 173 wzrostu . z przody wyglada w miare normalnie lecz z boku stala sie tragedia . do tego doszly spadki ... w obwodach co prawda nie ... ale dlatego ze tluszcz uzupelnil to co spadlo
no wiec teraz tak , nie wiem czy dalbym rade cos takiego zrobic . chcialbym schudnac , nie tracic tego co mam i nabrac sily . wiem ze nie da sie robic rzezby masy i sily na raz jak to niektorzy prosza ale :
nigdy nie uzywalem zadnych odzywek i skoro mialem dluga przerwe a teraz bede cwiczyl (aktualnie cwicze miesiac po przerwie , jak dotad masowo ) to sadze ze masa mogla by nie spasc ani troche , a przynajmniej tak mi sie wydaje . co sie naturalnie zrobilo to nie latwo stracic a przynajmniej nie az tak latwo . powtorzenia zrobilbym w granicy 6-10 . wiec lekka poprawa sily mogla by nastapic tym bardziej ze jestem po przerwie . zwiekszyl bym aktywnosc w ciagu dnia i przycial trochesz jedzonka .
jak sadzicie czy to nie zbyt wiele na raz ?? cele troche przecza same sobie ale 87 w pasie i robic mase to nie wiem czy to dobry pomysl .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15511
ja ci zaproponie:

+200/300 kcal (najlepiej dowalając b)
na aero/hiicie + ew. jakiś lajtowy spalacz.

siłka jak uważasz.

siła, jak i masa powinny
ruszyć, a fat zlecieć.

przynajmniej mnie się udaje coś
takiego, spokojnie zrobić.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nad tym powaznie pomysle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Redukcja bez aerobow-mozliwe?!

WHEY premium