SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

za chudy ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 785
wspominalem o fakcie ze 2 razy zaslablem podczas treningu oraz ze mam podejzenie anoreksji (od lekarza, nie rodzicow)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 785
aha i apropo tego, co mowil tomq na temat przyrostu fatu...
zamierzam OD RAZU wrocic do treningow i nie pozwolic sie mu rozrastac :P

nie wiem czy to wazne, ale nie przezylem jeszcze fazy wzrotu duzego i dla tego są rózne spekulacje ze taki niedobór kcal spowoduje niekorzystne zmiany w moim organizmie

zaś rodzice boją sie ze nawet jesli zacząłbym cwiczyc to nie zacząłbym "normalnie" jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
sparta15
no to zostaje mi tylko dozucac kcal i nabijac wage ;) o cwiczeniach do stycznia moge zapomniec
tylko nie mysl ze wtedy bedzie szlo w miesnie a nie tluszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 785
...


...

chłopaki dobijacie mnie :D

zdaje sobie sprawe ze pojdzie 85% w tłuszcz i 15% w mięsnie bo bez treningow nie ma efektów

jak juz wspominalem nie moge trenowac ( nawet na wf nie ćwicze) ale gdyby to bylo ode mnie zalezne trenowal bym dalej :/
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Kolego Sparta15 nie chcę Cię dołować, ale rzeczywiście jeśli przez rok zgłębiałeś wiedzę nt odżywiania, treningu itd i dopuściłeś się do takiego stanu to jednak mocno coś nie zagrało.
Do tego nie wiem czy nie przydałaby się jakaś konsultacja z psychologiem, bo jak facet nie widzi nic nadzwyczajnego w takim wyglądzie, wadze itd to jednak też nie jest normalne... Do tego chyba boisz się tłuszczu na swoim ciele... Obym się mylił, ale obawiam się że pod kopułą nie wszystko gra jak powinno.
5

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
byc moze faktycznie dopadla Cie amorekcja, ktora nalezy juz do choroby psyche, a cialo jest konwekwencja i skutkiem ubocznym
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Ja tam nie jestem psycho, ani nic tylko na spokojnie przeczytałem cały wątek od początku do końca i takie wnioski wysnułem. Rodzice są źli bo się martwią, że za mało ważysz. Powiem Ci, że jak u mnie byś się w takim stanie w domu pojawił, to by Cię przykuli do stołu i dostałbyś porządną michę żarcia do op******enia. Oczywiście odejść mógłbyś gdyby była pusta
4

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Remik7

dadawaj kalorie, ćwicz i dorzucaj na wadze


dokładnie jw , jest co robić i sporo do wrzucenia
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak nawet przytyjesz do tych 46 kg a ważysz teraz 42 to jak te 4 kg tłuszczu złapiesz to Ci na zdrowie moze wyjść, tłuszcz też w organizmie jest potrzebny, niski jego poziom nie będzie pożądany.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 785
wiem w moim wieku min ok 15%

dzięki ! do treningow wracam z waga 45.5 jw czyli przy dobrych wiatrach okolice stycznia (problemem jest jedzenie :D)
mam nadzieje ze do tego czasu kontuzja mi sie wyleczy ( bylem juz u orto nic nie stwierdził) i chyba zostaje mi tylko walczyc ze sb i wrzucac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety

Następny temat

Czas zacząć zabawę!

WHEY premium