SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

załamanie progresu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
Witam, mam taki problem - kilka treningow temu w wyciskaniu na klatke i zolnierskim pobilem swoj rekord i utrzymywalem wyniki przez 2-3 treningi a potem od 2 tygodni juz w ostatniej serii zolnierskich zawsze zabraknie mi 2/3 powtorzenia a w WL jest podobnie w przedostatniej i ostatniej serii.
Co mam w takim przypadku zrobic?
Jechac na chama az w koncu sie uda czy wrocic do troche mniejszego obciazenia i jechac jeszcze raz?
Miche trzymam na 100%.
Co moze byc przyczyna takiego zalamania? To troche doluje.
Dodam ze w innych cwiczeniach sila ladnie rosnie.

Klatka: 12/10/8/6
Zolnierskie 12/10/8
Progresja obciazenia co serie.

pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 81

Wzrost: 188

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 3 msc

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full

Dieta: dobrze ulozona

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: -

Zmieniony przez - acidrinker w dniu 2010-12-03 20:40:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a widziałeś kiedyś zawodnika trzymającego formę przez cały czas?
każdy robi treningi lżejsze i te najbardziej wyczerpujące...

PS: Po 3 miechach to już wypadało by zmienić plan

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-12-03 22:08:29

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
Jestem już po 7-tygodniowym FBW i jadę na nowym planie już 4 tygodnie.
Chodzi mi tylko o progres w tych ćwiczeniach, czuję że robię coś nie tak bo stoję z tym w miejscu a wiadomo mięsień nie lubi monotonii, chciałbym tylko poruszyć chociaż o skromne 2 kilo te ćwiczenia.
Myślę że powinienem spróbować obniżyć ciężar o 1 kg i w następnym tygodniu spróbować jeszcze raz, co o tym myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
zapewne od zbyt wysokiego pułapu zacząłeś
zakładajac ze nie ma błędów w planie,jest tylko jedna rada trzeba obniżyć ciężary których obecnie używasz i lecieć w górę.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
a więc obniżę na tydzień ciężar i w następnym tygodniu spróbuję przebić się przez tą barierę, dam znać jak poszło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrót na siłownię po latach...

Następny temat

Jak zacząć przygodę na siłowni ?

WHEY premium