SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z jabłuszka do super laski

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Saida teraz mam pytanie. wczoraj robiłam ten trening i podszedł do mnie trener na siłowni i polecił żebym nie robiła obwodów a skupiła się na podziale na partie. radził żebym np. w jednym tygodniu robiła 2-3 raz siłowo tylko plecy, w nastepnym tylko pośladki ,nogi, uda a w trzecim klatke piersiowa i po tym 30 min aerobów. Powiem Ci, że trochę zgupiałam. chodzę na siłownie już 2 lata więc trochę tam umiem, ale wczoraj całkowicie mnie rozstroił i już się pogubiłam. proszę o radę. a kalorycznosc do ilu podbic ?? i względem czego ? białko/ww/ tłuszcze ??? dzięki z góy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Dzięki Saida za informacje.

Wczoraj byłam na siłowni i tam zaczepił mnie trener jak robiłam ten trening i radził mi bym robiła inaczej :
Że w jednym tygodniu tyg. same plecy + 30 min aerobow
w nastepnym tygodniu same nogi, posladki itp.+ 30 min aero
a w trzecim sama klatke piersiowa, triceps itp. + 30 min aero

( w rozkladzie 3x silowo 2 x interwaly )

Ale ja już sama nie wiem co mam myśleć o tym.
Wcześniej robiłam trening dzielony z podziałem (klatka-nogi-plecy)
Wczoraj sie rozstroilam i w sumie nic nie zrobiłam :/

Doradź mi proszę jak ty to widzisz.
Ja już chodzę 2 lata na siłownie, podnoszę ciężary, robie przysiady ze sztangą itp. więc myślę że poradzę sobie z czym trudniejszym. Trener ten cały powiedzial ze mozna zaliczac mnie do zaawansowanych


A odnośnie kaloryczności :

Jak ją zwiększać? Podbijać węglami/białkiem czy tłuszczem ?
Tłuszczu mam chyba już dużo w diecie i to może dlatego czuje się tak otłuszczona ( ale kondycja paznkoci, włosów itp - poprawiona ! )
Nabiał - ja kocham , po prostu dla mnie nie musi istnieć nic innego jak twarogi, sery feta, mozarella itp.

no ale czekam na Twoje rady

Zmieniony przez - RatherBe w dniu 2014-05-20 14:50:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Dzisiejsza miska.

Leczo już kończe na 3 dni miałam bo taki wielki gar mi wyszedł.
Nie wliczałam pieczarek/ cukini i papryki ale mało jej tam było .

Nie wiem co z tym treningiem, brzuch mam taki wielki. Ogólnie wydaje mi się, że jestem wielka i tłusta. w weekend zrobię zdjęcia i same ocenicie. ale po prostu wszystkiego mi sie odechciewa.

Mysle nad zrobieniem 3x interwaly i 2 x silowo zeby szybciej zeszlo to ze mnie.
:(

no i nadal niewiem co z tym treningiem ktory opisywalam wyzej .

Saida - pomozesz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jak jesteś uzależniona od nabiału to proszę, oto nagroda - wywalasz go z miski w ogóle Problem z duzym brzuchem być może zniknie.

Co do treningu - ole trenera, rób swoje, na trening dzieloony na partie jest w Twoim przypadku duuuuużo za wcześnie.
Kalorie na razie podbija białkiem do 120.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Super ! dziękuje za rady ! ciężko mi będzie funkcjonować bez serka wiejskiego oraz twarogu na drugie śniadanie i kolację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
a jak widzę kurczaka to mnie mdli :( ale będę próbować jakoś to zamieć - np. taki szejk na drugie sniadanie do pracy : jogurt nat. 2 miarki odzywski bialkowej i truskawki jest ok ? albo salatka z kurczakiem grillowanym i jajkiem jako kolacja ? ja koncze trening ok 19 wiec jem banan potem a potem jakis chlebek i twarog jadlam do tej pory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Kurczak/indyk/ryba/jajko tak

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Coś muszę pokombinować :) Ryb nie jadam - nie lubię ani niczego co pływa w wodze, po prostu mam wstręt. Ale coś pokombinuje z jakimis sałatkami z kurczakiem itp :) dzięki za informację :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Sałątki z mięsem jak najbardziej ok.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Moja micha.

nie moge tego białko dobić kurde.
jeszcze nie wiem co zjem na kolacje.
jajek nie mam ,wiec może jakiś twarożek kupię albo mozarelle wciągne :)

w czwartek lece do Tunezji :)
wiec micha będzie czysta ale bez ćwiczeń :(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z redukcją- 2 misiące stagnacji..pomocy!!!

Następny temat

potrzebuję rady...redukcja-pozbycie się tłuszczyku

WHEY premium