SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z dnia na dzień lepiej, dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3691


witam, poniżej opisuje mój dzisiejszy plan posiłków, celem tego postu jest to żeby mój jutrzejszy był lepszy, i następny jeszcze lepszy, i tak aż do perfekcji pod względem wartości odżywczych, smaku i szybkości przygotowywania ;]

Pierwszy posiłek około 7:30
- Jaja całe kurze 180g
- Chleb zwykły (ile waży kromka?) szacuje ze 10g
- Masło 5g
- Mleko 250ml
- Kakao Nesquik 20g
białko 29g tłuszcze 29g węgle 35g kcal 515

Drugi posiłek w szkole
- kanapka około 10:00
- chleb zwykły (dwie kromki) 20g
- baleron 10g
- masło 5g
w między czasie przez cały dzień w szkole
- Dynia pestki 90g
białko 19g tłuszcze 37g węgle 19g kcal 484


Przed siłką około 12:30
- klopsiki mięsne z mięsa mieszanego 170g (zazwyczaj jest pierś, ale mi zostało pół paczki i musiałem skończyć :])
- ryż biały 100g
- sos chiński 350g
białko 34g tłuszcze 38g węgle 139g kcal 1206

na siłce batonik musli i sok jednodniowy, i dzisiaj za dużo "power be" ale nie wyspany byłem.

Po siłce (dzisiaj wyjątkowo później 17:00
- pierś z kurczaka (kawał cyca mi dała dzisiaj :]) 270g
- ryż biały 100g
- sos chiński (to ograniczam) 180g
- trochę oleju do smażenia 3g
białko 67g tłuszcze 11g węgle 93g

i przed snem
- ser twarogowy pół tłusty 200g
- Serek twarogowy homogenizowany waniliowy 140g
białko 61g tłuszcze 15g węgle 26g


ważę 75kg mam 178cm wzrostu, moim celem jest masa, ale nie chce się zatłuścić, jestem raczej endo/mezo ze względu że łatwo nabieram i rzucam kilogramy... moja siłownia to 3xtydz FBW

Żałuje tylko tych rzeczy których nie zrobiłem!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Dietka słaba Sos? Chleb biały? Serek homogenizowany? To nie są odpowiednie produkty

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19721
Słaba dieta... Nie wiem czy ktos tak pilnuje diety jka on jak naprawde robi to co pisze Brawo

Kto ku wielkiemu zmierza , na małe się nie oglada.
:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3691
tak trzymam się diety, ale dzisiaj np. wypiłem jedno piwo :/. Na jutro już kupiłem bułeczki jakieś niby razowe z ziarnem, w szkole muszę zjeść kanapkę inaczej jestem głodny, a jestem przyzwyczajony do takiego chleba, pojemnik odpada i tak się już śmieją ze mnie w szkole jak jem musli z serkiem ;] i jem za dużo wszystkiego, ma ktoś jakiś konkretny pomysł na zmiany w diecie? co by było ok, bo chce sobie kupić kre-alkalyn i poprawić stanowczo dietę.

Żałuje tylko tych rzeczy których nie zrobiłem!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny;)

Następny temat

Dieta czy Siłownia

WHEY premium