SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z czym jecie ryz?????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7096
Z kazdym miesem praktycznie pasuje, czy to kura, schab, pieczona lopatka, karkowka itp.. z lososiem pycha, z tunczykiem+kukurydza i cebulka, rozne fixy mixy ze sloika i w proszku, na slodko z jogurtami i owocami...
RICE'S GOOD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5870
jak ktos kupi pekinska to mozna zrobic dobra salatke kukurydza+pekinska+oliwa+sol/pieprz+ryz+papryka(i kto co lubi) i jechane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2374
Ridic surowe, obrane jabłko kroje w drobną kostkę

Skrót - jest to największa odległość między dwoma punktami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3682
Albo pokroić surowe i razem z ryżem do piekarnika (razem ze smietana, cukrem i cynamonem), moim zdaniem jeszcze lepszy efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Ale temat..

Pelno jest sposobow na forum...A wogole to ktos to pisal o cukrze, jakis sosach, smietanie


Dobry ryz bedzie posypany groobo cukrem i polany smietana albo z sosem po kakrkowce...

Dobre ale czy zdrowe i wartosciowe? No razcej nie...

Dlatego autor powinien zapytac z czym jecie ryz aby byl on wartosciowy i z drowy..Bo z byle czym(nie zdrowym) sie zje to bedzie on dobry.

A tak to mas zpelno sposob na przygotowanie, i jak chcesz jesc sam ryz np, z owocami albo jogurtem czy jakims sosem to wiadomo ze do tego musi byc pelnowartosciowe bialko oraz w zaleznosci od posilku odpowiednia ilosc tluszcu..

Ryz z warzywami i oczywiscie miesem czy ryba, ryz z owocami inp. bialkiem, ryz z przyprawami i warzywami,suchy ryz dobzre przyprawiony jest nawet spoko.. Ryz z jogutrem naturalnym,ryz z jogurtem naturalnym i owocami..Pelno jest sposobow, zdrowych a rownie smazcnych


Pzdr.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ryż z jabłkiem ze śmietana, cukrem i cynamonem. Jabłko pokrojone, najlepiej jak pieczone razem z ryżem w piekarniku, za***isty efekt. Można też ryż osobno i później zimne jabłko do tego, trochę gorsze ale też za***iste. tak jak maciek wczesniej pisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6645
ryz + mleko + rodzynki
ryz + starte jabłko
ryz + jogurt naturalny
ryz + warzywa
;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
OK, dzieki, a czy nei lepiej "zatrzec" to jablko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
gora-forte, piszesz ze powinienem zapytac, z czym jesc ryz aby byl zdrowy. moze i tak, ale ja jestem ekto i mnie wali tluszcz, cukry i inne ******lki, moge takie rzeczy jest ile chce wiec akurat mnie ta kwestia zdrowego posliku ryzowego nie interesuje a swoja droga podano tu sposoby i zdrowe, i mniej zdrowe, kazdy znajdzie cos dla siebie ...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja lubie ze smietana i cynamonem;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - Prosze o korekte : P

Następny temat

Dieta na masę - pomysły

WHEY premium