SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z czego dodać te kcal?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
Witam kończę według mnie udaną redukcje 10kg w dół siła znacznie w górę, przeszedłem udany reverse diet czuje sie dobrze aktualnie jem 2800 kcal dziennie jest to moje 0 kaloryczne wyliczone i myślę że wyliczone dobrze ponieważ czuje sie dobrze waga sie trzyma itp. Ale do rzeczy, będę zaczynał teraz budowanie masy mięśniowej chciałbym w jak największym stopniu zbudować tej suchej masy i dodam do tego zapotrzebowania 200kcal i będę obserwował jak zmienia się ciało wyniki siłowe itp itd, i tu moje pytanie czy te 200kcal dodać ogólnie troche białka tłuszczy i węgli czy np tylko z węgli lub tłuszczy, liczę na prostą i szybką odpowiedź. Z góry dziękuje :) pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Możesz dodać z jednego składnika, a możesz dodać z dwóch. Manipuluj i obserwuj jak reaguje sylwetka, pamiętaj też, że te rzeczone 200kcal, to "tylko tak się przyjęło" i niekoniecznie musisz podbijać o tyle.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Pokaż jaki masz podział BTW na kg masy ciała, bo mozna dodać to czego masz najmniej
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
137g białka 77g tłuszczy i 381g węgl co daje 1.8g białka 25% tłuszczy i reszta węgli. Ważę 76kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
mozesz pdobić białka na 2 g tłuszcze na 1.1g i reszte z wegli

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Również zrobiłbym podobnie. Białko około 2g, tłuszcze 1-1,5g i reszta kalorii pochodząca z węglowodanów.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strategia zywieniowa na redukcji

Następny temat

Lepsza forma bez siłowni co zmienić

WHEY premium