SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zły bionabol!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49
Chłopaki....Co wy gadacie,kazda metka a w tym bionabol ma duze stezenie substancji aktywnych!Ja kupilem ostatnio 100 tabsow bo widzialem efekty u kolegi i byly oszalamiajace,a miał z tej serii co ja czyli:236 08.03 08.08.
Mam zamiar to brac razem z 2kg bialka 80%,mysle ze efekty beda oszalamiajace!Napisze za miesiac jak skoncze brac 1 sto.
Aha i najlepiej brac tak:
2,4,6,5,4,4,4,4,4,4,4,4,4,4,4,4,4,4,4,4........az do konca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148


łoł z bałkiem....nieźle ,to powinno cie wykopać.....

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zikiEj PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY HELENKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182
ja pier....

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9264
Ziki mozesz mi rowniez przeslac ten adresik ??

RAFI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3433
macie anabol z dispensary , wcale nie jest drogi a narzekacie , trafiliscie jak trafiliscie , jedni kupili lepszy drudzy gorszy stuff nie chcecie wiecej sie doswiadczac poprostu nie kupujcie tego , po co gadki polska to polska tamto , ze bionka tania itd , macie dispensary jak pisalem wyzej i wszystko gra :) dobre zrodlo i macie towar tej 114 letniej firmy :)


pozdrawiam

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
@@@mail

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez kupiłem bio ma te same numery a po przeczytaniu tego wszystkiego jestem POŻADNIE WK...IONY!!!!!!!!!!GDYBYM TO PRZECZYTAŁ PREDZEJ strasznie duzo tych podrubek niewiadomo co brac teraz ci wszystko podrobia jak bedzie sie to im opłacac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9264
Jakies pol roku temu bralem bionabol seria 08,08 bylem z niego zaj..... zadowolony ,tabletki sie kruszyly tak za na koncu to mi sam proszek zostal.Teraz juz 2 tygodnie biore bionabol ta sama seria ,tabletki twarde wogule sie nie krusza i zero efektow chyba jakies placebo juz wiecej nie kupie tego gowna lepiej chyba zainwestowac polska mete

RAFI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Bo to zły bionabol był... %_)

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie???

Następny temat

Podróbka czy oryginał

WHEY premium