SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zły bionabol!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
micen co do omy to masz racje

co do Bionabolu sie mylicie na osiedlu kolesie rosna jak ciasto

micen z ta oma to tak wyskoczyłem bo chciałem zobaczyc co napiszecie

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 611
Widzę, że zdania co do bionabolu są podzielone, ale jedno jest pewne od Ruskiej i Polskiej produkcji na pewno jest slabszy.
Kiedyś zjadłem 100 tabsów bionabolu i nawet mnie nie ruszyło, podobnie jak moich kumpli, a więc dla mnie G Ó W N O !

Mam teraz zamiar sprawdzic metke z British Dragon, może ktoś cos wie o tym specyfiku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
BD bierz smialo...sam jak teraz wrzuce mete do cyklu to padnie na BD...cena dobra i nikt nie narzeka na nia...
A co do bulgara to jak na loteri...jednemu sie trafi good innemu walek ...a wiec lepiej juz zainwestowac w cos pewniejszego niz pozniej miec zal

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8114
ja jadlem bio i jak dla mnie efekty dobre ..

HAPPY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja biore i działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 800
witam, powiedzcie po ile wy tego bionabolu lykacie ze tak na was nie dziala bo jak przejrzalem kilka postow to wydaje mi sie ze ilosc 6 tablet dziennie dla niektorych to dawka prawie smiertelna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 570
Nie wiem chłopaki jaka była seria mojej metki ale jestem właśnie po cyklu i poszło mi 4 kg i na siłke z 90 na 100. ja nie narzekam

Pozdrawiam i życzę przyrostów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8114
No mi poszlo wiecej niz 4 kilo i wzrost sily tez odczulem. a serie tez mialem 08.08 wiec juz nie wiem..

HAPPY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
to jak w toto lotku raz trafimy raz nie....

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48
W ogole to sie dziwie ze jeszcze dzis panuje taka ciemnota. CALY bionabol to wielka wy***ka, i nie wazne jaka seria. Owszem wczesniejsze serie byly lepsze i jako tako dzialaly ale generalnie na pewno nie jest on produkowany w Bulgarii ! Obecnie jego jakosc sie pogorszyla znacznie. Metka ruska 200 tab tez nie jest alternatywa bo tak samo jest podroba kiepskiej jakosci. Lepsza jest pakowana po 300 tab to tez oczywiscie podroba ale przynajmniej dzialajaca. W tej chwili pewny jest tylko polski metanabol, dobry jest tez methanabol z dragona 10mg, lub anabol ale tylko z dispensary (mozna go poznac po wytloczonym wezu na kazdej tabletce). A wracajac do ruskiej mety to akrihin produkuje wylacznie metke w blistrach po 10 tabletek, ale jej cena jest duza i dlatego nie oplaca sie nia handlowac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie???

Następny temat

Podróbka czy oryginał

WHEY premium