SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

złamanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
witam
dwa tygodnie temu złamałem obie kości przedramienia i obie z przemieszczeniem (gostek stanął mi na stope podczas sprintu i poleciałem na jedną ręke) miałem od razu zrobioną operacje i do środka do kości zostały mi wsadzone dwa druty - nie mam gipsu wczoraj byłem u lekarza i kazał mi ruszać tą ręką jak najwięcej ale to cholernie boli
i mam co do tego kilka pytań:
1. jakie specyfiki są najlepsze żeby wspomóc odrastanie kości?
2. po jakim czasie kości powinny mi sie zrosnąć?
3. próbował ktoś trenować siatkówke z takimi drutami? lekarz mi powiedział że będe mógł jak mi sie kości zrosną
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 76 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 516
Wapń, fosfor, dużo kolagenu, i jeszcze siarczan glukozaminy proponuję. Co do zrastania się nie ma reguły, u niektórych 2-3 tygodnie a u niektórych nawet 5. Z tą grą w siatkówkę osobiście bym nie polecał... możesz sobie jeszcze większych kłopotów narobić

Sport jest sublimacją popędu do przyglądania się i tendencji: sadystycznych, ekshibicjonistycznych, homoerotycznych i erotyki ruchowej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy ze zdrowiem - potrzebne porady !!!

Następny temat

Ból po wysiłku

WHEY premium