SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

złamana noga

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Witam jakiś czas temu złamałem sobie nogę nie zbyt poważnie jak dobrze pamiętam kość strzałkową. Miałem gips 6 tygodni i dzisiaj mi go zdjęli i powiedzieli że noga zrosła się prawidłowo i za 30 dni mam się zgłosić a teraz mam się powoli uczyć chodzić. JA na chwile obecną nie potrafię przejść 5m bo gdy stanę na tą nogę to z bólu nie mogę. Jak mam tą nogę ćwiczyć i po jakim czasie zacznę w miarę normalnie chodzić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Kwestia indywidualna.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
a jakoś ćwiczyć?? I czy to tak powinno boleć ja miałem złamaną nogę a jak staje to cała stopa mnie boli jak bym ma łokciu stawał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Powinienes dostac skierowanie na rehabilitacje od lekarza. A co do cwiczen to najlepiej pozyczyc sobie od kogos kule i chodzac o kulach stopniowo noge obciazac, na poczatku obciazac tak 20 % masy ciala i z kazdym dniem powiekszac obciazenie, .
Chodzi sie tak np obie kule w przod nastepnie chora noga i dolaczasz zdrowa, w momecie przeniesienia wspierawsz nie na kulach. Poza tym cwiczenia izometryczne napinania miesnia czworoglowego a takze miesni lydki.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krwiak

Następny temat

guzki w tylnej czesci języka

WHEY premium