SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zęby

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 862
Witam . Czy masówki i inne odżywki mają wpływ na szybszy proces psucia się zębów?? Znacie jakieś skuteczne żele cofające próchnicę w początkowym stadium ?? proszę o pomoc

nie ma mnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3004
Elemex żel , 30 parę złotych , stosujesz 1 w tyg. myjesz zęby na noc

"Życie nie sen! To chyba jasne! Ja na swoje życie , patenty mam własne."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Regularne wizyty u stomatologa i stosowanie się do jego rad.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 862
każdy stomatolog gada inaczej a u stomatologa jestem często z tym że dopiero teraz zdiagnozowali u mnie Refluks żołądkowy i to dosyć zaszkodziło

nie ma mnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 862
ostatni polecał mi stomatolog elmex żel pomarańczowy ,pytanie czy skuteczny czy lepiej szukać lepszego czegość :)

nie ma mnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Sam używam elmexa żel to takie coś jak pasty fluoryzujące w szkole, nie wiem jak teraz ale u mnie w szkole fluoryzacja była obowiązkowa. Tak gainer może wpłynąć na szybszy proces psucia się zębów to w końcu cukier i styka się z naszymi zębami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

izotek male pytanko prosze o odpowiedz

Następny temat

Ból

WHEY premium