SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

złamałem rękę...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5054
jak w temacie, złamałem na meczu rękę. pytanie jest proste czy wolno mi ćwiczyć? myślałem o tym żeby kontynuować trening nóg i brzucha... zresztą na tych partiach mi bardzo zależy... w niedzielę mam operację, potem chcę z tydzień dać luzu i w gipsie ćwiczyć, czy tak mogę? ponoć nie, ale pytam wszystkich ekspertów... właśnie ćwiczyłem act, skończyłem 6 tydzień, w łapce skoczyło mi prawie 2cm (teraz mam 30cm), a w klatce 5cm na max wdechu (100cm), teraz wszystko spadnie? mocno spadnie? i czy warto trzymać dietę bez ćwiczeń?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
moje zdanie jest takie:jestes na poczatkowym etapie trenowania wiec mozna zrobic przerwe,bo jak bys byl bardziej zaawansowany(to ja na Twoim miejscu robilbym to co sie da,ale ja jestem swir i maniak i nie muszi brac mego zdania pod uwage,ze mnie swir i cwiczylbym nawet mimo najwiekszych przeszkod....) co do diety to oczywiscie trzeba ja trzymac minmo ze sie nie trenuje,wspoczuje.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5054
dzięki, tyle, ze ja na tym punkcie też już ześwirowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
heheh to dobrze ,moze wyjda z nas ludzie:DDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
a w którym miejscu masz ją złamaną?? nogi i brzuch możesz robić, byle zebys nie machał innych ćwiczeń pozdro Dodam tylko ze ja odczuwam ręke po złamaniu które miałem 10 lat temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wiesz ktro ci najlepiej odpowie na to pytanie ? -twoj lekarz!

dieta - no zachowaj spozycie bialka na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5054
lekarza oczywiście zapytam i to on będize miał tu decydujący głos... boję się właśnie, że mogę nabawić się jakiś urazów na przyszłość, a tego nie chcę, dlatego przepękam ten miech jeśli już trzeba, no ale załamka normalnie. złamałem w kości łokciowej ten odstający 'dzyndzelek', który odstaje przy stawie łokciowym gdy patrzymy na rękę z jej wewnętrznej strony... raczej nic poważnego, ale tą kość trzeba przytwierdzić operacyjnie... diety postaram się więc przestrzegać w dalszym ciagu... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5054
no ale jak ze spadkami, duże będą? bo noge też miałem łamaną... a spadków nie zaobserwowałem, bo.. nie obserwowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
spadki jedynie bedą na sile i na obwodzie tej złamanej ręki a co do masy to mozesz ją zachować przy zachowaniu diety, wracaj do zdrowia, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
i tak sie nie dołuj bo masz dopiero 17 lat, jeszcze sporo przed Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
a co do tej masy to nawet mozesz przytyć z powodu braku treningów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na Mase

Następny temat

Trening na mase...

WHEY premium