SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost u 15 latka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 490
Czesc
Mam pewien problem mam 15 lat w grudniu 16 i mam 181cm wzrostu , niby jest to przyzwoity wynik poniewaz w polsce sr.wzrost u mezczyzn wynosi 176.Lecz stojac przy kolegach wydaje mi sie ze jestem niski :(
Moja dziewczyna ma 176 cm i przy niej takze ostatnio nie czuje sie nie komfortowo.
Od jakiegos czasu zauwazylem ze juz wogule nie rosne.
To nie jest zaden kompleks tylko dziwne uczucie moze wraz z wzrostem w szerokosci :d bede sie wydawal wiekszy
Co o tym sadzicie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Jeszcze kilka cm urośniesz.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
zazdroszcze , ja mam 16 lat i tylko 177 -178 cm ;/

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 490
Uwież mi to wcale z perspektywy wysokosci moich oczu nie wydaje sie zbyt duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
na 15 lat to jest bardzo wiele nie wiem jak mozesz miec kompleks , gdyz u nas w naszym wojewodztwie przewaznie srednia wzrostu gimnazjum wynosi 175 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
Jak masz kolegów po 2 m to może i przy nich jesteś niski.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5840
niektórym to się serio w głowie poprzewracało. Człowieku masz idealny wzrost ... ciesz się że masz tyle, a nie 1,65 bo wtedy to już naprwadę może być krępujące. Jeśli masz kompleks z powodu takiego wzrostu to ... współczuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 490
Napisalem ze to nie kompleks tylko dziwne uczucie jak duzo osob na ciebie z gory patrzy ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1920
Najprawdopodobniej do 20-stki trochę cię jeszcze wyciągnie, więc spokój. Jak na 15-16 to i tak bardzo dobry wzrost.

Swoją drogą, widać, że wakacje idą i czasu wolnego za dużo, bo młodzi generują sobie pod kopułami jakieś problemy trochę z dupy.

Zmieniony przez - Fru-Fru w dniu 2013-06-19 11:26:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 638 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6474
ja w wieku 15lat mam 173 i nie placze :) kolega ma 190cm i jakos czyje sie przy nim normalnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 638 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6474
ja w wieku 15lat mam 173 i nie placze :) kolega ma 190cm i jakos czyje sie przy nim normalnie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze wzrostem, prosze pomóżcie, podzielcie się swoimi doświadczeniami..

Następny temat

Jak z tą kreatyną?

WHEY premium