SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost siły ?????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
witam,

Po 3 miesiącach treningu zaobserwowałem (jade FBW) ze mięśnie ładnie sie rozwijaja ale tylko pod wzgledem wygladu.

Niestaty siła strasznie wolno rosnie.

Głównie mam na mysli wyciskanie na płaskiej na klate.

Robie klasycznie po 10 powt.

Czy myslicie ze jesli zrobie 2 tygodnie typowo siłowego treningu (w sumie 6 treningów) na ktorych bede uzywał duzych ciezarów i robił po 5 powtórzen to jest to dobre na wzrost siły?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
jak rosnie siła a masa nie to zle....

jak rosnie masa a siła nie to tez zle ...

To po co trenujesz? koledzy wyciskaja wiecej ? Olej ich... , beda ci zazdroscic w przyszłosci wygladu ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2033
majkel89 zgadzam sie z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 978
sprobuj zamiast robic serie po 10 powtorzen zastosowac progresje np przy 12 10 8 6

mały wielki chłopiec:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Jak to gdzieś tu przeczytałem masa rośnie głównie od diety a siła głównie od dobrego treningu. Widocznie dietę masz ok a trening niedopracowany. Stosuj malejąca liczbę powtórzeń z progresją ciężaru a siła też pójdzie. No i progresja z treningu na trening oczywiście też.

pozdro

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
A robiłeś progresje cięzaru od samego początku treningów?

Miałes juz jakąś przerwe regeneracyjna? Może kwestia przetrenowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
no ja stosuje 15-10-5 powtorzen progresja ale tak ze pon 15 , sro 10 piatek 5 powt...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
to niby powinna siła isć...zacznij albo progresje albo jak Ci sie podoba sposób 15-10-5 to rób ze 2 tyg 15 potem nastepne 2 tyg 10 i na koniec 2 tyg 5 powt

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 978
progresje wykonuj nie przez tydzien ale na jednym treningu. 1 seria 15, 2seria 10, 3seria 5.

mały wielki chłopiec:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 269
ja własnie robie 15, 10 i 5 na jednej sesji tren. i siła idzie do przodu bo zazwyczaj co tydzien w ostatniej serii dochodzi jedno powt albo delikatnie zwiekszam ciezar :-]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN Masa? Split czy FBW?

Następny temat

Plan treningowy 2x4kg

WHEY premium