SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost mięsni bez łapania tluszczu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Witam , cwicze okolo 10 miesiecy obecnie diete jako tako mam, chodzi mi o pewną rzecz a mianowicie:
Robiac przez pewien okres mase , owszem wpadlo troche mieska ale rowniez niewielka ilosc tluszczyku w bęben. Rozpoczalem trening masowy na zasadzie takiej ze zmniejszylem tluszcze i zwiekszylem ilość białka w diecie. Waze 80 kg przy wzroscie 188 moje zapotrzebowanie (na redukcje) to :
KALORIE [kcal] 2004
BIAŁKO [g] 160 2,0
TŁUSZCZE [g] 80 1,0
WEGLOWODANY [g] 161 2,0
Teraz pytanie czy przy duzej ilości bialka i ograniczeniu weglowodanow i tluszczy lecz z treningiem na masę (duże ciezary itp.) da sie zrobic mase bez zbednego lub znikomo malego tluszczu? Wiem ze do wzrostu masy powinna byc nadwyżka kaloryczna ale czy sama duza ilośc bialka nie zalatwi sprawy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Jeśli dopracujesz dietę, wprowadzisz nowy trening, to być może na początku zaobserwujesz mały wzrost masy mięśniowej przy jednoczesnym ubytku tkanki tłuszczowej. Ale ogólnie ciężko jest budować masę mięśniową przy deficycie kalorycznym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - oceńcie

Następny temat

prosze o oceny diety redukcyjnej dla dziewczyny

WHEY premium