SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
Mam 13 lat i chodzę do pierwszej klasy gimnazjum.Parę dni temu mieliśmy szkolny bilans i okazało się że od półtora roku urosłam jedynie centymetr(157cm).Chciałabym się dowiedzieć czy może być to spowodowane tym że od 5 lat nie jem mięsa i czy jakbym teraz zaczęła jeść to czy coś by się zmieniło ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to czy jeszcze urośniesz czy nie tego Ci nie powie nikt
możesz tylko starać się powoli zaczynać jeść jakieś mięso pod różnymi postaciami
zacznij od ryb jak ich nie jesz pamietaj o spozywaniu jajek
być może jeśli nie dostarczałaś potrzebnych aminokwasów mogło to jakoś zabrzuć pracę hormonów ale już tego nie cofniesz
wdrażaj się i przełamuj pozdr i nie łam się

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9758
genetyka genetyka genetyka
było to wałkowane z tysiąc razy.

a tak nawiasem to czemu nie jesz mięsa ?
przecież to jest chore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 340 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5710
ludzie są ssakami muszą spożywac mięso aby uzupełnic pulę aminokwasów w organiźmie, wiem, że co 5 dziecko jest narażone na chore obsesje rodziców i zarażane takim stylem życia..

Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego o czym myśleliśmy.

Buddha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
zaczęłam gdy miałam 8 lat, byłam mała,głupia chciałam być tak jak siostra.Z dni zrobiły się lata , a teraz już nie potrafie zacząć, zaczynam wymiotować choć tak bardzo bym chciała się przełamać : <
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
wie ktoś czy nie jedzenie mięsa ma wpływ na wzrost ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
Ciężko powiedziec jak z tym mięsem jednak najwiekszy wpływ ma jak wyzej wspomniano genetyka. Z drugiej strony popatrz, nie wszyscy musza byc wysocy Jak wtedy np. ja znalazlbym ukochana?

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9758
zaczęłam gdy miałam 8 lat, byłam mała,głupia chciałam być tak jak siostra.Z dni zrobiły się lata , a teraz już nie potrafie zacząć, zaczynam wymiotować choć tak bardzo bym chciała się przełamać : <

proponuje pójść do lekarza.
jest taka choroba, nazywa się jadłowstręt psychiczny, prowadzi ona do anoreksji i depresji,
skoro masz 13 lat a od 5 nie jesz mięsa, nie dostarczasz aminokwasów do organizmu w odpowiedniej dawce,
można powiedzieć że sama się kaleczysz i upośledzasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
Jem bardzo duzo miesa... Prawie codziennie wpierdzielam kurczaka czy jakies szyneczki.

Matka az sie wkurza ze same kurczaki czy indyki jem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
1kkk1
Ta informacja naprawdę nam się przydała. Weźmiemy ją pod uwagę.

mouuu
A ile Twoi rodzice mają wzrostu ? Jeżeli są niscy to jest duże prawdopodobieństwo, że Ty również nie będziesz należeć do najwyższych.

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
nie chodzi mi o to czy urosnę jeszcze, tylko o to czy to że nie jem mięsa może mieć wpływ na mój wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
co do wzrostu rodziców : mama - 168 tata - 170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosty trening (cwiczenia) wspomagający dietę?

Następny temat

Czy to coś da?

Wiecej