SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzdęcia - co zrobić??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 377 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3164
Diete mam dopiero od 2 tygodni i przytylem jakies 3 kg. Na początku mialem potworne gazy ale od kilku dni zaczęły sie wzdęcia. Są nie do zniesienia , jak mam ich zapobiec??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
najlepiej eliminujac produkty ze swojego jadlospisu ktore powoduja te wzdecia, najlepiej przedstaw diete z dokladnym uwzglednieniem warzyw/owocow

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5067
albo też zbyt szybko zwiększyłeś kaloryczność, powinno się stopniowo dokładać kcal, a nie na hura, organizm się przyzwyczai z czasem i do tych ciężej strawnych produktów, ale nie do wszystkich od razu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przede wszytskim zobacz po czym najbardziej i zamień ten produkt
obniż też kaloryczność jeśli zapychasz sie za bardzo i stopniowo zwiększaj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
potwierdzam rady przedmowcow , za duza objetosc posilkow ,szczegolnie na sniadanie moze spowodowac wzdecia i gazy ( jelita i zoladek nie nadazaja trawic ) rozloz rowno miernie kcal w ciagu dnia na poczatek. jak to nie pomoze to znaczy ze jakis skladnik powoduje te reakcje.

najlepiej podaj wiecej info o sobie , czyli waga wzrost kalorie w diecie i diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
często spowodowane za duża ilością ww

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 377 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3164
diety niemam takiej ze jem zawsze to samo bo to bez sensu i nudne ... Wtedy jak mam zjesc ryz to jem np ryz albo kasze gryczaną. Jem to co jest ale starając sie zachowac ilosci białka tłuszczy i ww takie jakie powinny byc. Warzyw nie jem wiec moze to jest przyczyną tych wzdęc?? Mysle ze poprostu sie przeżarłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przeczytaj o równowadze kwasowo zasadowej i zrozum jaki bład robisz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
zmniejsz ww u mnie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 377 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3164
no s.m.p.a. zerkłem na 1 link w google o tym i po 5 sekundach zczaiłem baze ze bez warzyw tu nie da rady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - wielka prośba kogoś znającego się na rzeczy...

Następny temat

Baaaardzo wolna redukcja...

WHEY premium