SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

piotr szeliga

  • Imię : Piotr Nazwisko : Szeliga Ksywa: Szeli Data Urodzenia: 09.09.1993 Wiek: 27 Miasto Rodzinne: Dębica Bilans Walk 1-1-0 (wygrana,przegrana,remis) Hokeista który wszedł na scenę MMA i pokonał brata Pudzianowskiego bez konkretnego przygotowania co myślicie o nim ? zawojuje Polskie MMA czy też niekoniecznie ? :) [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 608 Data: 5/7/2021 11:35:27 PM Liczba szacunów: 2
  • https://youtu.be/_S4fLTSsA7Q FEN 28 LOTOS Fight Night: Pudzianowski vs Szeliga – zapowiedź walki Piotr Szeliga (0-0) będzie 13 czerwca rywalem Krystiana Pudzianowskiego (1-0, 1 KO) podczas gali FEN 28: LOTOS Fight Night. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej. Wydarzenie odbędzie się w systemie PPV. Zapraszamy na obejrzenie [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 1883 Data: 6/6/2020 9:22:07 PM Liczba szacunów: 0
  • http://www.fight24.pl/wp-content/FEN-28-LOTOS-Fight-Night-slider.jpg FEN 28: LOTOS Fight Night – wyniki ważenia Przedstawiamy wyniki ważenia przed galą FEN 28: LOTOS Fight Night, która 13 czerwca odbędzie się w systemie PPV. Walka o tytuł wagi lekkiej 73,0, MMA: Mateusz Rębecki (70,3) vs Fabiano Silva (73,0)* 120,2: Krystian Pudzianowski (105,4) [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 1883 Data: 6/12/2020 12:04:59 PM Liczba szacunów: 0
  • http://www.fight24.pl/wp-content/FEN-28-LOTOS-Fight-Night-plakat-724x1024.jpg FEN 28: LOTOS Fight Night – wyniki walk Przedstawiamy wyniki walk gali FEN 28: LOTOS Fight Night, która odbędzie się w systemie PPV. Początek gali o godzinie 19:00. Informacja o zakupie PPV Walka o tytuł wagi lekkiej 73,0, MMA: Mateusz Rębecki pokonał Fabiano Silvę przez [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 1883 Data: 6/13/2020 5:58:19 PM Liczba szacunów: 0
  • Zgłoszenia, zobaczymy ilu wystartuje jutro. Panie 1 Kolano Klaudia Mysłowice 2 Konieczna Joanna Gliwice 3 Łączyńska Sandra Siemianowice Śląskie 4 Niedzwiecka Aneta Kędzierzyn Koźle 5 Olsiewicz Aneta Dąbrowa Górnicza 6 Poszwa Klaudia Sosnowiec 7 Sojka Anna Sosnowiec 8 Szot Aneta Dąbrowa Górnicza 9 Wojdas Izabela Mierzęcice Panowie [...]

    Odpowiedzi: 221 Ilość wyświetleń: 15045 Data: 5/6/2016 8:47:50 PM Liczba szacunów: 0
  • Orange Ekstraklasa 2007/08

    Post
    Piłka Nożna

    Górnik Zabrze - Widzew Łódź 1:1 (1:1) Bramki: Maris Smirnovs (45) - Joseph Dayo Oshadogan (34). Sędzia: Marcin Wróbel (Warszawa). Żółte kartki: Tomasz Hajto, Piotr Gierczak - Łukasz Mierzejewski, Tomasz Lisowski. Widzów 12 000. Górnik Zabrze: Boris Peskovic - Sławomir Jarczyk, Tomasz Hajto, Maris Smirnovs, Mariusz Pawelec - Konrad Gołoś (65. [...]

    Odpowiedzi: 1050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 11/23/2007 10:44:39 PM Liczba szacunów: 0
  • Puchar Polski 2007/2008

    Post
    Piłka Nożna

    Pozostałe wyniki: Odra Opole - Zagłębie Lubin 0:2 (0:1) Bramki: Maciej Iwański - dwie (27, 56) Żółte kartki: Łukasz Ganowicz, Madrin Piegzik, Tomasz Copik. Sędzia: Grzegorz Gilewski (Radom). Widzów 4000. Odra: Marcin Feć - Marcel Surowiak, Łukasz Ganowicz, Tomasz Nakielski, Wojciech Marcinkiewicz - Artur Błażejewski (81 - Błażej Karasiak), Tomasz [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 3138 Data: 10/30/2007 10:24:03 PM Liczba szacunów: 0
  • Aktualne zgłoszenia. Miejsce Nazwisko i imię Miejscowość/Klub Kobiety 1 Konieczna Joanna Gliwice 2 Łączyńska Sandra Siemianowice Śląskie 3 Olsiewicz Aneta Dąbrowa Górnicza 4 Niedzwiecka Aneta Kędzierzyn Koźle 5 Sojka Anna Sosnowiec 6 Moczydłowska Kinga Rydułtowy 7 Szot Aneta Dąbrowa Górnicza Mężczyźni 1 Kandefer Piotr Kraków 2 Rogala Adam [...]

    Odpowiedzi: 221 Ilość wyświetleń: 15045 Data: 4/18/2016 5:07:28 PM Liczba szacunów: 0
  • Orange Ekstraklasa 2007/08

    Post
    Piłka Nożna

    Lech Poznań - Widzew Łódź 1:0 (0:0) Bramka - Hernan Rengifo (71). Żółte kartki: Jakub Wilk - Joseph Dayo Oshadogan, Ukah, Mack Bono, Sasa Bogunović, Łukasz Masłowski. Sędzia: Jacek Granat (Warszawa). Widzów 25 000. Lech: Emilian Dolha - Marcin Kikut, Marcin Dymkowski, Zlatko Tanevski, Ivan Djurdjevic - Marcin Zając (81 - Dawid Florian), Maciej [...]

    Odpowiedzi: 1050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/24/2007 10:16:21 PM Liczba szacunów: 0
  • LISTA ZAWODNIKÓW II MEMORIAŁ HELIO GARCIE OPALENICA 10.04.2010 JUNIOR 5min JUNIOR -65kg 1. Mateusz Kowolik Octagon team 2. Maciej Obłoza Jopek Gold Team Piła 3. Marek Leszczyński Jopek Gold Team Piła 4. Janusz Patalas-Poślednicki Strefa Walki Krotoszyn 5. Artur Wawrzyniak Linke Gold Team Ostrów Wielkopolski 6. Dawid Stachowiak MMA Gold Team [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 6850 Data: 4/8/2010 1:01:36 AM Liczba szacunów: 0
  • Weterani 88kg 1. Firlit Grzegorz – Linke Gold Team 2. Garbarz Robert – Łamator Racibórz 3. Piwowarski Tomsz – Gracie Barrra Poland 3. Bąk Grzegorz – Łamator Racibórz +88kg 1. Ciołkowski Jacek – Berserker’s Team Olsztyn 2. Gawron Sebastian – Orły Daszewice Elita 75kg 1. Held [...]

    Odpowiedzi: 150 Ilość wyświetleń: 10473 Data: 4/8/2009 11:01:05 PM Liczba szacunów: 0
  • Bad-boy cup

    Post
    Sztuki Walki

    WYNIKI Polish Open Bad Boy Cup 2 : ELITA: 76kg 1.Szymański Patryk - Linke Gold Team 2.Lasota Rafał - Grappling 3.Szeliga Michał - Linke Gold Team 3.Mila Ireneusz - Strefa Walki 88kg 1.Koprowski Piotr - Linke Gold Team 2.Malkowski Dominik - Linke Gold Team 3.Zbróg Marek - United Gym 3.Mila Krzysztof- Brasa Team +88kg 1.Szatkowski Grzegorz - Linke [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 3383 Data: 12/8/2008 9:10:43 PM Liczba szacunów: 0
  • I Puchar Polski No GI CBJJ

    Post
    Sztuki Walki

    Lista startowa: Białe pasy: -55,49kg 1Łukasz Marcinkowski Alliance Team -61,49kg 1 Adam Kasperski Copacabana Łódź 2 Bartosz Jóźwik Gold Team Pyrzyce 3 Filip Skrzypek MMA POZNAŃ GOLD TEAM 4 Przemysław Dobiała -67,49kg 1 Jacek Nowak Alliance Team 2 MIECZYSŁAW JĘDRZEJCZAK BERSERKERS TAME POZNAN 3 Dominik Cacko Drysdale JJ 4 Domenico Kwiatkowski Fight [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 5638 Data: 9/17/2011 5:06:23 PM Liczba szacunów: 0
  • WYNIKI II MEMORIAŁ HELIO GRACIE - OPALENICA 10.04.2010 JUNIOR -65kg 1. Sebastian Żelazny Berserker’s Team 2. Oskar Pacholik Berserker’s Team 3. Marcin Bartosiński Jopek Gold Team 3. Piotr Sadkowski Linke Gold Team JUNIOR -75kg 1. Tomasz Grygier Berserker’s Team 2. Paweł Starzyński K.S. Boks [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 6850 Data: 4/11/2010 1:11:05 AM Liczba szacunów: 0
  • I Puchar Polski No GI CBJJ

    Post
    Sztuki Walki

    Oficjalne wyniki I Pucharu Polski No Gi Jiu Jitsu Luboń 2011 Białe pasy -55,49kg 1.Łukasz Marcinkowski Alliance Team -61,49kg 1.Adam Kasperski Copacabana Łódź 2.Sebastian Ludwiczak Alliance Team 3.Bartosz Rosół Ankos Zapasy/Boks Poznań -67,49kg 1.Grzegorz Wieczorek Miners Gold Team Tarnowskie Góry 2.Patryk Fojcik Venganza Racibórz 3.Remigiusz [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 5638 Data: 9/25/2011 10:03:01 PM Liczba szacunów: 0
  • Orange Ekstraklasa 2007/08

    Post
    Piłka Nożna

    Jagiellonia Białystok - Groclin Grodzisk Wlkp. 1:3 (0:1) 0:1 - Piechniak 34' 1:1 - Wincel (k.) 57' 1:2 - Lato 71' 1:3 - Babnić 81' Jagiellonia Białystok: Banaszyński - Łatka, Wincel, Kałużny, Wasiluk, Dzienis, Markiewicz, Sołdecki (46' Kwiek), Jarecki, Sobociński (78' Sotirović), Bałecki (54' Truszkowski). Groclin Grodzisk Wlkp.: Przyrowski - [...]

    Odpowiedzi: 1050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 8/5/2007 11:35:43 PM Liczba szacunów: 0
  • RUGBY

    Post
    Inne dyscypliny

    Jakby ktoś potrzebował... Polski Związek Rugby ADRESY I TELEFONY KLUBÓW UCZESTNICZĄCYCH W ROZGRYWKACH RC " ARKA" Gdynia (tel./fax (58) 622 29 92, e-mail: gaszkowski@poczta.onet.pl) ul. Olimpijska 5 81-538 Gdynia Prezes: Jerzy Zając; Wiceprezes: Marek Szeliga; Skarbnik: Ryszard Alaśkiewicz; Dyrektor klubu: Adam Gaszkowski [...]

    Odpowiedzi: 300 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 9/26/2005 3:01:53 PM Liczba szacunów: 0
  • Zgłoszenia – Akademickie Mistrzostwa Śląska 2009 – II edycja na dzień 18.052009 kat 56 1. Hadasz Patryk Politechnika Śląska Gliwice 405kg 2. Murasha Paweł Uniwersytet Śląski 300kg 3. Wicher Mateusz Uniwersytet Śląski 280kg 4. Lizurej Jacek Politechnika Śląska Katowice 250kg Kat 60 1. Tarczoń Kamil Politechnika Śląska Gliwice [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 3477 Data: 5/18/2009 10:07:25 PM Liczba szacunów: 0
  • Wyniki drugiego dnia mistrzostw. Junior Girls 45 kg Right 1 MUKHA, YULIIA - Ukraine 2 KILIC, HANDE NUR - Turkey 3 TUCHINA, RAILYA - Russia 4 OZKAN, EYLUL - Turkey Junior Girls 50 kg Right 1 GARANINA, KRISTINA - Russia 2 GUN, SUDE - Turkey 3 VARYCH, LESIA - Ukraine 4 OLEJNICZAK, KARINA - [...]

    Odpowiedzi: 41 Ilość wyświetleń: 7408 Data: 5/18/2017 7:00:41 PM Liczba szacunów: 0
  • Zawody w Armwreslingu w Poznaniu

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Wyniki OPEN Kobiety Amatorki: 1. Ala Sosnowska 2. Estera Szeliga 3. Katarzyna Piksa OPEN Mężczyźni Amatorzy: 1. Marek Neryng 2. Krzysztof Kłys 3. Bogusław Zdanowski 4. Krzysztof Woźniczak 5. Bartosz Łoboda 6. Jakub Pilarski 7. Rafał Brzeziński 8. Andrzej Pałachowski 9. Dawid Wróblewski 10. Szczepan Widera 11. Szymon Grzyb 12. Damian Leszczyński [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 1965 Data: 3/16/2017 4:43:44 PM Liczba szacunów: 0