SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

marek kaminski

  • Kawa czy herbata część I

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    ech, trudne zadanie bo nie wiem co wybrać : ANDRA©OVAN TIBOR, Kvety z Tatier, muz. film. na ork. symf., 1954, Tatry - Góralska svadba, kantata na solą, chór i ork. symf., 1955, Tatry - Pod Żdiarskou ńdlou, pieśń na chór męski i ork. kamer., 1958, Tatry - Spod Vysokych Tatier, balet na ork. symf., 1959, Tatry - Mala góralska [...]

    Odpowiedzi: 63480 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/22/2005 2:06:04 PM Liczba szacunów: 0
  • RELACJA - DEBIUTY KULTURYSTYCZNE 2018, KRAKÓW

    Post
    Aktualności - Kulturystyka i Fitness

    [...] cm Alicja Pyszka-Bazan Tychy Bikini fitness powyżej 172 cm Anna Kościuczyk Lublin Bikini fitness powyżej 172 cm Barbara Tojka Katowice Bikini fitness powyżej 172 cm Ewa Kaczmarek Szczecin Bikini fitness powyżej 172 cm Ewa Pigulska Zielona Góra Bikini fitness powyżej 172 cm Ianina Klymenko Zielona Góra Bikini fitness powyżej 172 cm Joanna [...]

    Odpowiedzi: 197 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2/14/2018 2:41:40 PM Liczba szacunów: 0
  • MP ADCC w Submission Fighting

    Post
    Sztuki Walki

    Zgłoszeni zawodnicy. Proszę o kontakt w przypadku błędów na adres: grapplingkrakow@gmail.com. Korekt będzie można dokonywać do 28.04.2010 Juniorzy 55 kg 1 Beniamin Skraskowski Linke Gold Team 2 Filip Ilnicki berserkers team 3 Krystian Zawadzki berserkers team 4 piotr sroczynski top team kolobrzeg 5 Radoslaw Gorzelak Linke Gold Team 6 Szymon [...]

    Odpowiedzi: 102 Ilość wyświetleń: 14308 Data: 4/26/2010 4:20:40 PM Liczba szacunów: 0
  • MP ADCC w Submission Fighting

    Post
    Sztuki Walki

    Zgłoszeni zawodnicy z naniesionymi poprawkami Juniorzy 55 kg 1 Beniamin Skraskowski Linke Gold Team 2 Filip Ilnicki berserkers team 3 Krystian Zawadzki berserkers team 4 piotr sroczynski top team kolobrzeg 5 Radoslaw Gorzelak Linke Gold Team 6 Szymon Zjawin Lamator 60 kg 1 Darek Pyka Marga Submission Fighting 2 Iza Burdzy Linke Gold Team [...]

    Odpowiedzi: 102 Ilość wyświetleń: 14308 Data: 4/29/2010 1:51:07 PM Liczba szacunów: 0
  • I Puchar Polski No GI CBJJ

    Post
    Sztuki Walki

    [...] Wielkopolski -73,49kg 1 Rafał Bluszcz Drysdale jiu jitsu 2 Marcin Melka Exilados Koszalin 3 Maksymilian Kubiak Forca Brava Opole 4 mateusz klaczek KSSW SHOOTERS KONIN 5 marek grabowski KSSW SHOOTERS KONIN 6 kamil maczulis KSSW SHOOTERS KONIN 7 Michał Kamiński Linke Gold Team 8 Piotr Dziadkiewicz MMA Devil Poznań 9 Radosław Obara MMA POZNAŃ [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 5381 Data: 9/17/2011 5:06:23 PM Liczba szacunów: 0
  • WYNIKI MP: JUNIORZY: 64 KG: 1. ŚWIĄTEK FILIP – BJJ KONIN 2. LIPKOWSKI ŁUKASZ - BRASA 3. KURZEJ DANIEL – SQRA 3.JUSZCZAK MATEUSZ- STREFA 69 KG: 1. UGORSKI ADAM – BJJ KONIN 2. SADOWSKI FILIP – GAMENESS 3. JANKIEWICZ PATRYK – STREFA 3. SZYMAŃSKI ROMAN – GRACIE BARRA 74 KG: 1. CHOINSKI [...]

    Odpowiedzi: 85 Ilość wyświetleń: 16677 Data: 11/23/2008 11:48:03 PM Liczba szacunów: 0
  • ZAWODY GRAPPLERSKIE

    Post
    Sztuki Walki

    Upsss zapomniałem o wynikach III MP BJJ Pasy Białe: -64 kg 1.Mariusz Wydro (Dan Tarnów)2.Kamil Tarnawski (ŁR) 3.Kamil Chudecki (BT) 3.Artur Kuzera (RG) -70 1.Łukasz Bosacki (WG) 2.Chwaliński Paweł (CC) 3.Karnicki Piotr (RG) 4.Robert Pysno (UG) -76 1.Horobatiuk Patryk (RG) 2.Mariusz Zwoliński(Konin) 3.Gratka Paweł (UG) 3.Tomasz Maniura (GB) -82.3 [...]

    Odpowiedzi: 129 Ilość wyświetleń: 18369 Data: 11/29/2007 7:32:03 PM Liczba szacunów: 0
  • Dywizja białych pasów: Grupa 1- do 64 kg 1. BORYS DAMIAN - ALLIANCE BIAŁYSTOK 2. GUCWA SZYMON - LGT OSTRÓW WLKP. 3. GASZEWSKI TOMASZ - OCTAGON RYBNIK 4. KOLBA MARCIN - VATAHA 5. LEWANDOWSKI JAKUB - STREFA WALKI 6. ZYCH ARKADIUSZ - STREFA WALKI 7. NOWIK DAMIAN - STREFA WALKI ŁÓDŹ 8. ROZENBAJGER KACPER - ALLIANCE TEAM POLSKA POZNAŃ 9. BINIECKI [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 13116 Data: 5/13/2009 11:44:17 AM Liczba szacunów: 0
  • Wyniki VI MP w BJJ 2010: Kobiety kolorowe: - 56 kg: 1. Sandra Paszkiewicz 2. Marta Wyrzykowska 3. Joanna Pieczewska 3. Kamila Burdzy + 56 kg: 1. Irena Preiss 2. Karolina Zawodnik 3. Magda Witkowska 3. Sandra Pniak Purpury: - 70kg 1. Daniel Wrześniewski ( Złomiarz Team) 2. Wojciech Moskalewicz (Grappling Kraków) 3. Adam Górny ( Złomiarz Team) 3. [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 8051 Data: 11/25/2010 2:32:20 PM Liczba szacunów: 0
  • [...] 2 Artur Baginski 3 Lukasz Bierek 4 Tomasz Cimoch 5 Lukasz Dolinski 6 PRZEMYSLAW FILIPEK 7 Wojtek Gora 8 Tomasz Golebiowski 9 Mariusz Henke 10 Kamil Jodlowiec 11 Michal Kaczmarek 12 Marcin Kapuscinski 13 Pawel Kowalczyk 14 Mateusz Kowalewski 15 Artur Kukulak 16 Marcin Kulis 17 Lukasz Mielczarek 18 Rafal Muda 19 Michal Prasow 20 Adrian Placzek [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 6740 Data: 5/24/2011 12:38:41 PM Liczba szacunów: 0
  • Gdzie szukać!

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Wyniki MP Juniorów 2003 48kg (20 lat) 1.Dorota Nowak Mks Ryki 80 62.5 100 (242.5) 48kg (23 lat) 1.Rutka Aneta Tęcz Kielce 120 57.5 122.5 (300) 2.Kleszczynska Ela Samson Tomaszów 110 70 100 (280) 3.Wójcik Sylwia Mks Ryki 87.5 57.5 100 (245) 4.Dorota Nowak Mks Ryki 80 62.5 100 (242.5) 52kg ( 20 lat) 1.Tarabuła Kamila Megaton II ełk 92.5 40 [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 7482 Data: 12/31/2011 3:23:47 PM Liczba szacunów: 0
  • [...] Macaco Gold Team Szczecin 9 Sebastian Kudła Marga SFG 10 Darek Pyka Marga SFG 11 Dawid Romański Top Team Kołobrzeg 12 Patryk Romański Top Team Kołobrzeg 13 Emil Kaczmarek Top Team Kołobrzeg -66.49kg 1 Paweł Radomirski BJJ Bełchatów 2 Adrian Kozicz Cyklon Gold Team Zielona Góra 3 Michał Betana Cyklon Gold Team Zielona Góra 4 Łukasz Kubiak [...]

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 7077 Data: 3/14/2011 11:27:34 PM Liczba szacunów: 0
  • Akademia Sarmatia: Początkujący: 1.Maciej Wojciechowski –85kg 2.Łukasz Kotajny -85kg 3.Jarosłąw Koszko -95kg Alliance Team Polska: Juniorzy: 1.Wojciech Scheffs -70kg 2.Tomek Krynicki -75kg 3.Kamil Nowak -95kg Początkujący: 1.Kacper Rozenbajgier -65kg 2.Adrian Biniecki -65kg 3.Dariusz Pasiciel -70kg 4.Aleksander Popko -70kg 5.Radosław [...]

    Odpowiedzi: 140 Ilość wyświetleń: 19824 Data: 4/23/2009 8:29:33 AM Liczba szacunów: 0
  • Kolarstwo

    Post
    Aktualności - Kulturystyka i Fitness

    Kolarski sezon 2003: Składy polskich grup Siedem grup zawodowych, w tym pierwszodywizyjny CCC Polsat, będzie reprezentować polskie kolarstwo w sezonie 2003. Być może powstanie jeszcze jedna lub dwie ekipy. Oto składy polskich grup: CCC Polsat, 1. dywizja UCI Paweł Tonkow (Rosja), Ondrej Sosenka (Czechy), Tomasz Brożyna, Dariusz Baranowski, Jacek [...]

    Odpowiedzi: 286 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2/8/2003 12:12:25 PM Liczba szacunów: 0
  • niebieskie pasy (188 zgłoszonych): -64 Bartek Kurka Gracie Barra Team Draculino Łukasz Chilarecki Gracie Barra Team Draculino Piotr Podstawczuk BERSERKER'S TEAM POLAND Adam Morawiec BOI-Team Wrocław Kamil Klunder BRASA Karol Salamon Octagon Rybnik Michał Bańka Rio Grappling Club Tomasz Smierzchalski Strefa Walki -70 Held Marcin Gracie Barra Team [...]

    Odpowiedzi: 85 Ilość wyświetleń: 16677 Data: 11/11/2008 10:56:57 AM Liczba szacunów: 0
  • [...] 79 kg 1. Łukasiewicz Krzysztof CC 2. Michałowski Tomasz BT 3. Maciejewski Mieszko CC - 85 kg 1. Rymarz Mirosław LO 2. Kiciński Michał GK 3. Bagiński Piotr BT - 91 kg 1. Kaczmarek Sławomir GK 2. Habas Hubert CC 3. Mucha Michał BT - 97 kg 1. Błachowicz Jan OR 2. Kułaj Karol CC 3. Majka Tomasz BT + 97 kg 1. Zapadka Kornel BT 2. Woźniak Marcin CC 3. [...]

    Odpowiedzi: 57 Ilość wyświetleń: 6745 Data: 3/18/2007 1:07:20 PM Liczba szacunów: 0
  • elita (57 zawodników): -70 Szamota Sławek Gracie Barra Team Draculino Trzcionka Robert Gracie Barra Team Draculino Kujawa Aleksander Copacabana Szczudrawa Maciej Grappling Kraków Marek Musioł Łamator Racibórz Damian Stasiak United Gym Dawid Białowąs Złomiarz AWF Gdańsk -76 Polok Maciek Gracie Barra Team Draculino Grzegorz Kloc BERSERKER'S TEAM [...]

    Odpowiedzi: 85 Ilość wyświetleń: 16677 Data: 11/11/2008 11:00:04 AM Liczba szacunów: 0
  • Juniorzy 58,5 kg 1 Bartek Grabowski JUNIOR 2 Dawid Kareta Octagon Team 3 Daniel Konicki Copacabana 4 Marcel Kwiecien Rio Grappling Dabrowa 5 Kuba Sobczak MTS 6 MARIUSZ KALUZNY COPACABANA TEAM 7 KAMIL LAMPRYCHT COPACABANA TEAM 64 kg 1 Jakub Flis WOJ-DAN TEAM 2 Michal Komorski Copacabana 3 Grzegorz Kowalski Rio Grappling Dabrowa [...]

    Odpowiedzi: 131 Ilość wyświetleń: 15938 Data: 3/1/2010 2:32:19 PM Liczba szacunów: 0
  • Wyniku młodzików!

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    MĘŻCZYŹNI TRÓJBÓJ SIŁOWY - MŁODZICY (17 lat) Przysiad 52kg 115 Giro Krzysztof/82 Włókniarz - Białystok Pułtusk 98-12-19 56kg 135 Pawlicki Łukasz/80 Tęcza-Społem - Kielce Kielce 97-12-06 60kg 142,5 Jarosiewicz Tomasz/82 Hutnik - Pieńsk Białystok 99-12-04 67,5kg 180 Kupiec Marek/81 Troll - Czechowice-Dziedz. Pułtusk 98-12-19 75kg 180 Nowak [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2819 Data: 10/31/2002 3:23:04 PM Liczba szacunów: 0
  • Wyniki X Mistrzostw Polski ADCC Małe Open 1. Maciej Kałuszewski Berserkers Team 2. Artur Matoga Berserkers Team 3. Paweł Dębski Berserkers Team 3. Gracjan Towarzyński Berserker’s Team Duże Open 1. Łukasz Zalewski Bone Breakers Łódź 2. Paweł Nędzi Berserkers Team 3. Sebastian Maciejewski Gracie Barra Łódź 3. Michał Fryzowski Hunter MMA Seniorzy [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 4927 Data: 4/27/2014 11:19:40 AM Liczba szacunów: 0