SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

jarosław Kamiński

  • Israeli Krav Maga

    Post
    Sztuki Walki

    Lista Instruktorów i oddziałów w Polsce WARSZAWA KRAV MAGA ISRAELI - CENTRUM SZKOLENIA IKMA Krzysztof Sawicki - Chief Instructor IKMA - Poland krzysztof.sawicki@krav-maga.pl Marek Sawicki Mariusz Czech Jacek Pawlonka Maciej Wieczorkiewicz Daniel Kilijański Ronald Rozbicki Marcin Grześkowiak Arkadiusz Burnos WARSZAWA KRAV MAGA ISRAELI - [...]

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 15736 Data: 8/29/2011 1:09:34 PM Liczba szacunów: 0
  • Trenujący KM i ich doświadczenia

    Post
    Sztuki Walki

    Witam. Jestem pod wrazeniem i zarówno bardzo mnie to cieszy ze post załozony przez wilk80 dotyczacy głownie Krav Magi tak długo sie utrzymuje i nadal jest rozwijany no i mam nadzieje ze bedzie dalej toczony az do wyczerpania tematu Pisze bo równiez trenuje KM i jestem bardzo zadowolony!! Coprawda nie trenuje zbyt długo ale juz sie wkreciłem w ten [...]

    Odpowiedzi: 1431 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 11/14/2007 4:31:49 PM Liczba szacunów: 0
  • Puchar Polski w Trójboju Siłowym

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Wyniki Pucharu Polski w Trójboju Siłowym Kurzętnik 25-26 09 2004 Kobiety Kat 48 Korpak Monika Kobra Wyszków Przysiad 125 Wyciskanie 65 Martwy Ciąg 120 Trójbój 310 52 Marciniak Agnieszka MKS "TUR" RYKI SPALIŁA PRZYSIADY 60 Szymkowiak Maria Kobra Wyszków 150 85 150=385 Radwańska Jadwiga "Azory " Kraków 95 90 130 =315 Bielat [...]

    Odpowiedzi: 145 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 9/27/2004 1:13:42 PM Liczba szacunów: 0
  • MP ADCC w Submission Fighting

    Post
    Sztuki Walki

    Zgłoszeni zawodnicy. Proszę o kontakt w przypadku błędów na adres: grapplingkrakow@gmail.com. Korekt będzie można dokonywać do 28.04.2010 Juniorzy 55 kg 1 Beniamin Skraskowski Linke Gold Team 2 Filip Ilnicki berserkers team 3 Krystian Zawadzki berserkers team 4 piotr sroczynski top team kolobrzeg 5 Radoslaw Gorzelak Linke Gold Team 6 Szymon [...]

    Odpowiedzi: 102 Ilość wyświetleń: 14066 Data: 4/26/2010 4:20:40 PM Liczba szacunów: 0
  • MP ADCC w Submission Fighting

    Post
    Sztuki Walki

    Zgłoszeni zawodnicy z naniesionymi poprawkami Juniorzy 55 kg 1 Beniamin Skraskowski Linke Gold Team 2 Filip Ilnicki berserkers team 3 Krystian Zawadzki berserkers team 4 piotr sroczynski top team kolobrzeg 5 Radoslaw Gorzelak Linke Gold Team 6 Szymon Zjawin Lamator 60 kg 1 Darek Pyka Marga Submission Fighting 2 Iza Burdzy Linke Gold Team [...]

    Odpowiedzi: 102 Ilość wyświetleń: 14066 Data: 4/29/2010 1:51:07 PM Liczba szacunów: 0
  • Zawody BJJ w Gdyni

    Post
    Sztuki Walki

    [...] radoslaw 3. kaminski pawel 4. słaba marek +95kg 1. biskup przemysław 2. wojciechowicz stanisław 3. olchawa sebastian 4. cybulski dominik BJJ 67kg 1. zjezdzałka jarosław 2. polok maciej 3. walencik grzegorz 73kg 1. urbanczyk dariusz 2. formela piotr 3. maszota michał 4. wrześniewski daniel 79kg 1. niewiadomski jarosław 2. [...]

    Odpowiedzi: 45 Ilość wyświetleń: 3704 Data: 6/7/2004 11:26:23 PM Liczba szacunów: 0
  • BAZA KLUBÓW

    Post
    Baza klubów Sztuk Walki

    Aleksandrów Łódzki karate Towarzystwo Sportowe ul. 11-Listopada 98, 95-070, Aleksandrów Łódzki tel. 712-44-84 Instruktor: Radoslaw Olczyk 2 DAN Białystok Białostocki Klub Sportowy Karate ul. Św. Andrzeja Boboli 23, 15-649 Białystok tel. (85) 661-24-16 Instruktor: Szczepan Thomas 3 DAN Białystok Podlaski Klub Karate Tradycyjnego ul. [...]

    Odpowiedzi: 235 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 4/6/2005 12:45:56 PM Liczba szacunów: 0
  • Gdzie szukać!

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Wyniki MP Juniorów 2003 48kg (20 lat) 1.Dorota Nowak Mks Ryki 80 62.5 100 (242.5) 48kg (23 lat) 1.Rutka Aneta Tęcz Kielce 120 57.5 122.5 (300) 2.Kleszczynska Ela Samson Tomaszów 110 70 100 (280) 3.Wójcik Sylwia Mks Ryki 87.5 57.5 100 (245) 4.Dorota Nowak Mks Ryki 80 62.5 100 (242.5) 52kg ( 20 lat) 1.Tarabuła Kamila Megaton II ełk 92.5 40 [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 7317 Data: 12/31/2011 3:23:47 PM Liczba szacunów: 0
  • VI Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu - Łódź 2010

    Post
    Sztuki Walki

    Wyniki VI MP w BJJ 2010: Kobiety kolorowe: - 56 kg: 1. Sandra Paszkiewicz 2. Marta Wyrzykowska 3. Joanna Pieczewska 3. Kamila Burdzy + 56 kg: 1. Irena Preiss 2. Karolina Zawodnik 3. Magda Witkowska 3. Sandra Pniak Purpury: - 70kg 1. Daniel Wrześniewski ( Złomiarz Team) 2. Wojciech Moskalewicz (Grappling Kraków) 3. Adam Górny ( Złomiarz Team) 3. [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 7963 Data: 11/25/2010 2:32:20 PM Liczba szacunów: 0
  • I Puchar Polski No GI CBJJ

    Post
    Sztuki Walki

    Lista startowa: Białe pasy: -55,49kg 1Łukasz Marcinkowski Alliance Team -61,49kg 1 Adam Kasperski Copacabana Łódź 2 Bartosz Jóźwik Gold Team Pyrzyce 3 Filip Skrzypek MMA POZNAŃ GOLD TEAM 4 Przemysław Dobiała -67,49kg 1 Jacek Nowak Alliance Team 2 MIECZYSŁAW JĘDRZEJCZAK BERSERKERS TAME POZNAN 3 Dominik Cacko Drysdale JJ 4 Domenico Kwiatkowski Fight [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 5309 Data: 9/17/2011 5:06:23 PM Liczba szacunów: 0
  • JUDO - historia i założenia

    Post
    Sztuki Walki

    Medaliści Mistrzostw Europy Miejsce mistrzostw Zdobywca medalu Medal Genewa '63 Jan OKRÓJ brązowy Madryt '65 Kazimierz JAREMCZAK brązowy Luksemburg '66 Czesław ŁAKSA srebrny Lozanna '68 Czesław KUR [...]

    Odpowiedzi: 61 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 11/30/2002 11:03:21 AM Liczba szacunów: 0
  • IV Mistrzostwa Polski w BJJ 2008 w Zgierzu ( KOŁO ŁODZI )

    Post
    Sztuki Walki

    białe pasy (292 zgłoszonych): -64 Maciej Sakowicz Alliance Papaj Ludwik Grappling Kraków Jarek Zwolan Linke Gold Team Tomasz Gaszewski Octagon Rybnik Kamil Ciepulis Rio Grappling Club Mateusz Szynek Rio Grappling Club Maciej Kuzik Strefa Walki Jakub Kurp Strefa Walki Tomasz Malinowski United Gym Jacek Frątczak United Gym Bartek Stapowicz Lutadores [...]

    Odpowiedzi: 85 Ilość wyświetleń: 16500 Data: 11/11/2008 10:54:18 AM Liczba szacunów: 0
  • Puchar Polski w Trójboju Siłowym

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Do Pucharu Polski w Trójboju Siłowym który odbędzie się w Kurzętniku pozostało tylko 10 tygodni, zawodnicy którzy zaplanowali swój start na tym turnieju, zapewne od jakiegoś czasu trenują już na pełnych obrotach. Myślę że nadszedł już czas aby pospekulować na temat obsady podium i wyników w poszczególnych kategoriach .Zapraszam więc [...]

    Odpowiedzi: 145 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 7/14/2004 12:04:05 PM Liczba szacunów: 0
  • Mistrzostwa Polski Seniorów w TS, 25-26 marzec 2006

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Lista zawodników zgłoszony do Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn oraz Weteranów w Trójboju Siłowym Werbkowice 24-26.03.2006r Kobiety Kat 44 1. brak Kat 48 1. Agnieszka Marciniak Tur Ryki Kat 52 1. Patrycja Jurga Kobra Jass Kościan 2. Sara Danicz KS Tęcza-Społem Kielce 3. Agnieszka Pawlicka KS Tęcza-Społem Kielce 4. Monika Korpak AZS [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 5813 Data: 3/21/2006 1:42:16 PM Liczba szacunów: 0
  • V MP ADCC SUBMISSION FIGHTING - 25 KWIETNIA - SZCZECIN

    Post
    Sztuki Walki

    Akademia Sarmatia: Początkujący: 1.Maciej Wojciechowski –85kg 2.Łukasz Kotajny -85kg 3.Jarosłąw Koszko -95kg Alliance Team Polska: Juniorzy: 1.Wojciech Scheffs -70kg 2.Tomek Krynicki -75kg 3.Kamil Nowak -95kg Początkujący: 1.Kacper Rozenbajgier -65kg 2.Adrian Biniecki -65kg 3.Dariusz Pasiciel -70kg 4.Aleksander Popko -70kg 5.Radosław [...]

    Odpowiedzi: 140 Ilość wyświetleń: 19464 Data: 4/23/2009 8:29:33 AM Liczba szacunów: 0
  • PP BJJ w Koninie - 28.05.2011 - informacja

    Post
    Sztuki Walki

    Elita do 82,3kg 1 Marcin Held 2 Pawel Jozwiak 3 Maciej Polok 4 Marcin Tobera 5 Lukasz Baginski 6 Artur Piotrowski Proszę o sprawdzenie zawodników. Ewentualne niezgodności proszę zgłaszać na adres: grapplingkrakow@gmail.com Elita +82,3kg 1 piotr baginski 2 Piotr Kapral 3 Adrian Sas 4 Lukasz Warchol 5 Kornel Zapadka Purpurowe pasy -70kg 1 Krzysztof [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 6664 Data: 5/24/2011 12:38:41 PM Liczba szacunów: 0
  • XVI Otwarte Mistrzostwa Ząbkowic Śląskich w WL RAW - 01.05.2019r

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Informacyjnie podaję wyniki z tamtego roku.... Open mężczyzn: 1. Andrzej Kocyła - 147 punktów wg formuły Wilksa 2. Jarosław Buczko - 145 pkt 3. Maksymlian Blinkiewicz - 134 pkt Open kobiet: 1. Małgorzata Hałas-Koralewska - 128 pkt 2. Irena Witek - 69 pkt 3. Kamila Wyderska - 60 pkt Open junior: 1. Maksymlian Blinkiewicz - 134 pkt 2. Łukasz [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1842 Data: 4/23/2019 5:27:18 PM Liczba szacunów: 0
  • Nowe czarne pasy BJJ w Polsce

    Post
    Sztuki Walki

    1. Mariusz Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin 2. Piotr Bagiński od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin 3. Robert Siedziako od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin 4. Mariusz Koziej od Roberto Atalli (Rio Grappling Club) Wrocław 5. Maciej Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin 6. Sebastian Słowek od [...]

    Odpowiedzi: 267 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2/6/2013 11:50:21 PM Liczba szacunów: 0
  • Mistrzostwa Polski Seniorów w TS - Puławy 4-6.03.2011r.

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Lista zgłoszeń końcowych do Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w Trójboju Siłowym Puławy, 2011.02.28 Stan na dzień 2011-02-28 09:01 D – skład podstawowy drużyny R – rezerwa Kobiety kat. 47 kg limit 190 kg 1. Dziura Dominika /90 AZS UMCS Lublin D 2. Mioduszewska Ewa /89 MKS Bargłów D 3. Pitek Magdalena /91 KSSSiKW Wiking [...]

    Odpowiedzi: 45 Ilość wyświetleń: 4630 Data: 2/28/2011 8:51:15 PM Liczba szacunów: 0
  • I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

    Post
    Sztuki Walki

    Oto ostateczna lista startujących osób. Białe pasy: -55,49kg 1.Bartosz Rózga - MMA Poznań Gold Team -61,49kg 1.Patryk Cieślik - Berserkers Team Poznań 2.Bartłomiej Grabowski - Bielawianka Bielawa 3.Przemysław Dobiała - Gracie Barra Team Draculino Polska 4.Albert Testa - JUNIOR DZIERŻONIÓW 5.Michał Ozgur - KS Pretorian Gorzów Wlkp 6.Filip Skrzypek [...]

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 6931 Data: 3/14/2011 11:27:34 PM Liczba szacunów: 0