SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

janik krzysztof

  • ok. 04 ok. 04 ok. 04 ok. 04 Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK 48 kg rok Klub w punktów 29.02.2004 4.04.2004 11.09.2004 04.10.2004 lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik 1 Kubicka Kinga 84 UMKS Zak Kielce 86 28 22 36 2 Pulkosik Katarzyna 86 UKS Narew Lapy 86 14 36 36 3 Skula Katarzyna 82 AZS AWF Warszawa 78 22 28 28 4 [...]

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 8872 Data: 10/22/2004 11:04:44 AM Liczba szacunów: 0
  • Puchar Polski w WL Tarnobrzeg 5 czerwca 2010

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    KOBIETY KAT.WAG. 48 KG. 1 Hypś Anna 2 Wolniarczyk Milena 3 Mikulska Monika 4 Mularczyk Paulina 5 Kozdryk Justyna KAT.WAG. 52 KG. 1 Żelezińska Maja 2 Dubiak Agnieszka 3 Marciniak Agnieszka 4 Szczot Karolina KAT.WAG. 56 KG. 1 Micek Ewelina 2 Kaniak Katarzyna 3 Szostak Aleksandra 4 ZAPIÓR MAGDA 5 Sroczyk Monika 6 Pawlicka Agnieszka 7 Rzetelska [...]

    Odpowiedzi: 452 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 6/1/2010 9:19:47 PM Liczba szacunów: 0
  • Lista osób zgłoszonych do zawodów X ligi BJJ Bardzo proszę trenerów i kierowników ekip o sprawdzenie i w razie błędów poinformować na adres: grapplingkrakow@gmail.com Lista ta zostanie zweryfikowana w dniu jutrzejszym po sprawdzeniu opłaty startowej 1 Sakowicz Maciej Alliance 70 białe 2 Szczepański Łukasz Alliance 70 białe [...]

    Odpowiedzi: 128 Ilość wyświetleń: 12752 Data: 3/10/2009 11:32:41 PM Liczba szacunów: 0
  • Bardzo proszę sprawdzić czy się wszystko zgadza Seniorki -56 1 Arendarska Ewelina Octagon Rybnik 2 Pytlowany Aneta Łamator Racibórz 3 Snoch Agata Sowilo Kielce 4 Gałka Joanna Grappling Kraków +56 1 Ogrodnik Joanna Łamator Racibórz 2 Gdula Agnieszka Grappling Kraków 3 Zawodnik Karolina Berserkers Team Juniorzy 69 [...]

    Odpowiedzi: 128 Ilość wyświetleń: 12752 Data: 3/11/2009 5:40:11 PM Liczba szacunów: 0
  • Dywizja białych pasów: Grupa 1- do 64 kg 1. BORYS DAMIAN - ALLIANCE BIAŁYSTOK 2. GUCWA SZYMON - LGT OSTRÓW WLKP. 3. GASZEWSKI TOMASZ - OCTAGON RYBNIK 4. KOLBA MARCIN - VATAHA 5. LEWANDOWSKI JAKUB - STREFA WALKI 6. ZYCH ARKADIUSZ - STREFA WALKI 7. NOWIK DAMIAN - STREFA WALKI ŁÓDŹ 8. ROZENBAJGER KACPER - ALLIANCE TEAM POLSKA POZNAŃ 9. BINIECKI [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 13405 Data: 5/13/2009 11:44:17 AM Liczba szacunów: 0
  • Nie mam pojecia, poza tym artykulem nic wiecej nie moge o nich znalezc. Szukalem na stronach MSWiA, KGP i KSP. http://www.mswia.gov.pl/index1_b.html Większa skuteczność i poprawa bezpieczeństwa działania to główne cele, o jakich mówił Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Krzysztof Janik i I Zastępca Komendanta Głównego Policji [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 11/11/2003 11:52:38 PM Liczba szacunów: 0
  • Wielka gala bokserska, na której rękawice w "Polskiej Walce Stulecia" skrzyżują Tomasz Adamek i Andrzej Gołota odbędzie się 24. października w łódzkiej Arenie, obfitować będzie w wiele atrakcji, wśród których są pojedynki innych znakomitych pięściarzy. Przed walką wieczoru na ring wejdą między innymi: Dawid Kostecki, Grzegorz Soszyński, [...]

    Odpowiedzi: 914 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 9/22/2009 7:04:47 PM Liczba szacunów: 0
  • Zgłoszenia 25.08.2009 kobiety open: Agnieszka Marciniak-Tur Ryki Katarzyna Smykała Mężczyźni : 56 1.Dariusz Janik UMCS Lublin 2.PRZEMYSŁAW WIĘCH -Wicher Kobyłka 60 1.Radek Cichowicz Tur Ryki 67.5 1.Paweł Tracichleb TKKF Herkules Warszawa 2.ARTUR KOZŁOWSKI -Wicher Kobyłka 3.Marcin Kosowski Power2005 Nasielsk 4. Mazur Patryk TKKF [...]

    Odpowiedzi: 63 Ilość wyświetleń: 8684 Data: 8/26/2009 1:58:01 PM Liczba szacunów: 0
  • RUGBY

    Post
    Inne dyscypliny

    To nie wszystkie ale spora część http://www.pzrugby.pl/adresy.kluby.html I liga RC " ARKA" Gdynia (tel./fax (58) 622 29 92, e-mail: gaszkowski@poczta.onet.pl; www.arkarugby.pl) ul. Olimpijska 5 81-538 Gdynia Prezes: Jerzy Zając; skarbnik: Ryszard Alaśkiewicz; Zarząd: Tomasz Kopoczyński, Tadeusz Puchała, Mirosław Tkaczyk, Kazimierz [...]

    Odpowiedzi: 300 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 3/5/2006 11:38:34 AM Liczba szacunów: 0
  • MP ADCC w Submission Fighting

    Post
    Sztuki Walki

    Zgłoszeni zawodnicy. Proszę o kontakt w przypadku błędów na adres: grapplingkrakow@gmail.com. Korekt będzie można dokonywać do 28.04.2010 Juniorzy 55 kg 1 Beniamin Skraskowski Linke Gold Team 2 Filip Ilnicki berserkers team 3 Krystian Zawadzki berserkers team 4 piotr sroczynski top team kolobrzeg 5 Radoslaw Gorzelak Linke Gold Team 6 Szymon [...]

    Odpowiedzi: 102 Ilość wyświetleń: 14817 Data: 4/26/2010 4:20:40 PM Liczba szacunów: 0
  • Puchar Mazowsza WL 17.06.2006 Nasielsk

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    WYNIKI I PUCHARU MAZOWSZA W WYCISKANIU -KAT 60 KG 1. KACZMARCZYK PAWEŁ ( POWER 2005 NASIELSK) 115KG 2. KOBUSIAK DARIUSZ (SPARTAKUS NASIELSK) 107,5KG -KAT 75 KG 1. DANIEL SOBOLEWSKI ( HERKULES [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 6357 Data: 6/18/2006 5:04:03 PM Liczba szacunów: 0
  • ok juz wrzucam wyniki : KOBIETY Kategoria do lat 14 1.Paulina Lechowicz' / ''Nike'' Żagań / - 45kg ( 50,76pkt. ) 2.Katarzyna Płocienniczak / ''Nike'' Żagań / - 52,5kg ( 46,84pkt. ) 3.Ewelina Grabowska / ''Nike'' Żagań / - 37,5kg ( 46,54pkt. ) Kategoria wagowa 60KG 1.Mariola Budowska'91 / ''Nike'' Żagań / - 47,5kg ( 54,81pkt. ) 2.Paulina [...]

    Odpowiedzi: 58 Ilość wyświetleń: 5869 Data: 12/17/2007 9:09:08 AM Liczba szacunów: 0
  • Witam Oficjalne wyniki VII Pucharu Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, których organizatorem był klub Copacabana Konin: Klasyfikacja drużynowa: 1. Berserker's Team 2. Grappling Kraków 3. Gracie Barra Polska 4. Drysdale JJ 5. Copacabana Team kategoria kobiet kat wagowa miejsce nazwisko i imię klub -56kg 1 PASZKIEWICZ SANDRA BERSERKER'S TEAM SZCZECIN [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 13405 Data: 5/18/2009 12:18:00 AM Liczba szacunów: 0
  • kobiety open, seniorzy w kategoriach i open, a weterani startują jako seniorzy, ale będą także klasyfikowani oddzielnie wg. wilksa (czyli że nie bedzie podziału na grupy wiekowe). tu zeszłoroczne wyniki: kat:56kg 1 Dedera Dariusz - 100kg 2 Olszak Adrian - 67,5kg 3 Filipek Krystian - 55kg Kat:60kg 1Cichowicz Radosław- 120kg 2 Janik Dariusz - [...]

    Odpowiedzi: 63 Ilość wyświetleń: 8684 Data: 7/24/2009 11:05:56 AM Liczba szacunów: 0
  • WYNIKI IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC RAW - 13 KWIETNIA 2013 /Kat. do 59 kg/ LP. NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK MIEJSCOWŚĆ WAGA WSPÓŁ.WILKS'A I II III MAX PKT.WILKS'A MIEJSCE 1 Mazij Paweł 1994 Chocianów 58,30 0,8759 100 110x 110 110 96,35 1 2 Wójcik [...]

    Odpowiedzi: 94 Ilość wyświetleń: 12144 Data: 4/14/2013 10:48:28 AM Liczba szacunów: 0
  • COPA POSNANIA V

    Post
    Sztuki Walki

    Wyniki Copa Posnania Zaawansowani: do 82 kg: 1. Eduardo Nascimento – United Gym Aleksandrów Łódzki 2. Maksymilian Wiśniewski - Strefa Walki Poznań 3. Jędrzej Kubski - Strefa Walki Poznań Piotr Kowalewski - Strefa Walki Poznań od 82 kg: 1. Piotr Bagiński – Berserker’s Team 2. Karol Bedorf - [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 10579 Data: 3/3/2008 8:55:16 AM Liczba szacunów: 0
  • Zgłoszenia 21.08.2009 doszło dwóch zawodników kobiety open: Agnieszka Marciniak-Tur Ryki Katarzyna Smykała Mężczyźni : 56 1.Dariusz Janik UMCS Lublin 2.PRZEMYSŁAW WIĘCH -Wicher Kobyłka 60 1.Radek Cichowicz Tur Ryki 67.5 1.Paweł Tracichleb TKKF Herkules Warszawa 2.ARTUR KOZŁOWSKI -Wicher Kobyłka 3.Marcin Kosowski Power2005 Nasielsk 75 [...]

    Odpowiedzi: 63 Ilość wyświetleń: 8684 Data: 8/21/2009 1:37:32 PM Liczba szacunów: 0
  • Oficjalne wyniki: kat. 72 kg 1.Marcin Garbas - 202,5 kg 2.Dariusz Janik - 110 kg 3.Daniel Milkiewicz - 110 kg kat.84 kg 1.Kamil Filipek - 180 kg 2.Krzysztof Wachowiak - 162,5 kg 3.Oskar Pierściński - 160 kg kat.96 kg 1.Robert Kanclerz - 200 kg 2.Daniel Dadacz - 187,5 kg 3.Kamil Kosyl - 180 kg kat.110 kg 1.Rafał Niedźwiedzki - 220 kg 2.Andrzej [...]

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 4249 Data: 5/22/2016 8:56:27 PM Liczba szacunów: 0
  • IX Liga Shooto - 27 luty Gdynia

    Post
    Scena MMA i K-1

    klasa B Damian Zawadzki RKT vs Kamil Forysiak Shidokan Łódź -65kg wygrał Zawadzki decyzja Leszek Kulik RKT vs Piotr Kosiński Shidokan Łódź -65kg wygrał Kulik decyzja Maciej Fiałkowski RKT vs Kamil Pietrzykowski Shidokan Łódź -70kg wygrał Fiałkowski KO wysokie kopniecie 1R-1'36" Kamil Szymuszowski Gracie Barra Łódź vs Bartek Janik [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 4825 Data: 3/1/2010 9:57:48 PM Liczba szacunów: 0
  • Wyniki zawodów Liga Indywidualno-Drużynowa - III runda Wyniki zawodów Liga Indywidualno-Drużynowa - III runda Opole, 16-17.9.2006 Mężczyźni, chcesz poznać wyniki czytaj więcej waga: 60kg - 22 zawodników 1. Buczak Tomasz Gwardia Wrocław 2. Kostrzewa Maciej AZS AWF Wrocław 3. Głuszyk Tomasz UKJ Ryś Warszawa 3. Wandor Robert Gwardia [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1766 Data: 9/18/2006 10:08:11 PM Liczba szacunów: 0