SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

galon

  • to i tak drogo jest, choc potanialo, pamietam jak moj ojciec mi mowil ze pierwszy samochod tankowal w missisipi to placil za 1 galon jakos 85 centow, wtedy dolar byl na zloty jakos 4 :)

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/4/2014 7:06:39 AM Liczba szacunów: 0
  • galon ok jestem za ;) sam nawet kupie jak bedzie :P tylko zeby nie taki karnister jak na pierwszej stronie %-)

    Odpowiedzi: 116 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 12/3/2011 12:00:45 AM Liczba szacunów: 0
  • U anas 1l paliwa kosztuje tyle prawie co u was 1 galon(a to prawie 4l) XD

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/4/2014 7:05:51 AM Liczba szacunów: 0
  • ty to bys tej wody nie wypil przez caly dzien co on na sniadanie zlopiegalon wody

    Odpowiedzi: 2971 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 11/3/2007 11:50:23 PM Liczba szacunów: 0
  • Muzyka przy treningu SW

    Post
    Sztuki Walki

    Tez cos dorzuce, bo moze ktos lubi w rytmach HH obijac sie na ringu :) VA-Jestem Stąd 01 - VA - Intro 01:51 02 - Kaczor Feat. Shellerini - Rap, Pasja, Bit 05:00 03 - DonGuralEsko - Zdarzylo Sie Wczoraj 03:30 04 - Kobra/Oldas Feat. DJ Story - Mamy Hit Tu 03:21 05 - Aifam - Przyloz Ucho Do Ulicy 04:05 06 - W.B.U. - Polska 05:01 07 - Gandi Ganda - [...]

    Odpowiedzi: 207 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/28/2009 8:55:01 AM Liczba szacunów: 0
  • Ja też u Roberta ten galon podpatrzyłem i bardzo mi się to spodobało jeżeli wyglądał by podobnie dupiłbym bez dwóch zdanek !!! Bolik zdańek nie zmieniać, Bolik pozdrawiać

    Odpowiedzi: 116 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 3/7/2012 4:15:24 PM Liczba szacunów: 0
  • Przecietne zarobki i ceny.

    Post
    Polacy za granicą

    [...] - ceny jak w USA podczas mega banki mieszkaniowej, choc zalezy jeszcze gdzie. Najdrozej chyba Vancouver. Samochody. Mozna sprawdzic na necie. Paliwo. Chicago - 2.70 za galon, czyli cos ok. 0.70-0.75 centa za litr. Kanada - od 0.90 w Alberta do 1.10 w Vancouver za litr. Zarobki. Truck driver - USA - long dystans - powyzej 1000$ na tydzien [...]

    Odpowiedzi: 350 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 5/30/2010 4:33:07 AM Liczba szacunów: 0
  • [...] Aves) na pewno nikt nie ograniczy się tylko do nich. To co u Nas nie jest tak powszechne, to na pewno mleka roślinne – migdałowe, z nerkowców i tak dalej, po około 5$ za galon. Mnogość ostrych sosów i papryczek. Jalapeno kosztują tu grosze – 2 puszki za 1$. 2,4kg/5$. Oczywiście Oreo i inne słodycze, Doritosy, Laysy, Pringlesy…nawet jak ktoś [...]

    Odpowiedzi: 458 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/7/2019 11:28:05 PM Liczba szacunów: 1
  • No na masę mleko jest dobre bo łatwo można kcal sobie dodać. Mark Ripptoe i Jim wendler zalecają w właśnie aż galon mleka dziennie :P czyli około 3,7L. 1L to około 30/45/15 b/w/t i 450kcal x3 i już masz prawie 1500kcal + :)

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2200 Data: 5/4/2012 2:47:38 PM Liczba szacunów: 0
  • a ja sądzę iż przyczyną jest zupelnie inny sposób życia np. kupujac jajka w sklepie to w paczce nie jest 10 a 12/tuzin/ mleko to nie litr a galon i tak kupując żarcie gdy je zniesiesz na chate to je wszamasz w większych dawkach bo poco mją zostać jakieś zbędne dwa jaja i zajmowąć miejsce wraz z pudełkiem. pozatym zywność mają tak faszerowaną że [...]

    Odpowiedzi: 446 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2/9/2012 10:26:48 PM Liczba szacunów: 0
  • Bo to trzeba jeszcze galon mleka dziennie pić i wtedy się rośnie. Jak mawiają Amerykanie: 20 POUNDS IN ONE MONTH, ROCK SOLID, PURE MUSCLE

    Odpowiedzi: 1532 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/25/2019 11:51:30 PM Liczba szacunów: 0
  • [...] reklamą firmy na każdej siłowni napędzając kolejnych klientów. I tu upatruję jego potencjał, a nie w sprzedaży pojedynczych baniaków. Swoją drogą podobno w USA miarą jest galon i takie bańki często można kupić z sokiem czy mlekiem. U nas niektóre firmy próbowały wprowadzać butelki PET 2,5-3L (także potentaci jak Pepsi), ale tak średnio się to [...]

    Odpowiedzi: 116 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 11/27/2011 9:06:23 AM Liczba szacunów: 0
  • Atak na USA

    Post
    Scena MMA i K-1

    [...] Dobrze jest cwiczyc z agentami FBI :) Kolejna rzecza to ze ten zamach dotyczy nas wszstkich - krozi nam krach gospodarczy juz w niektorych miejscach paliwo kosztuje $5 za galon a jescze wczoraj bylo ponizej $2 no i ostatnie nie zapominajmy ze nalezymy do NATO jak sie cos stanie to zostaniemy powalanie pod bron - i to nie jest smieszne [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2344 Data: 9/12/2001 8:48:25 PM Liczba szacunów: 0
  • Bo to trzeba jeszcze galon mleka dziennie pić i wtedy się rośnie. Jak mawiają Amerykanie: 20 POUNDS IN ONE MONTH, ROCK SOLID, PURE MUSCLE A to pomysł właśnie Marka R., tylko że ja mleka nie pijam prawie wcale. Tu w tym dziale są strażnicy diety i nie można się przyznać do mleka i sernika. %-) A na poważnie to 10 kg mięśni to w moim przypadku 20 [...]

    Odpowiedzi: 1532 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/26/2019 2:16:56 PM Liczba szacunów: 0
  • Mihan nie wiem z kąd wziołes te cene paliwa jest o wiele niższa niz podałes akutalnie w tym tygodniu było w graniach 2,89 dolara z za galon.

    Odpowiedzi: 446 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2/10/2012 6:21:06 PM Liczba szacunów: 0
  • Ja też u Roberta ten galon podpatrzyłem, i bardzo mi się to spodobało jeżeli wyglądał by podobnie kupiłbym bez dwóch zdań ;D

    Odpowiedzi: 116 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 3/7/2012 1:18:21 AM Liczba szacunów: 0
  • Można dostać: - kokę - paliwo po 30 gr za galon - jakąś tropikalna chorobę Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-04-23 23:04:00

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 3045 Data: 4/23/2012 10:46:46 PM Liczba szacunów: 0
  • Przecietne zarobki i ceny.

    Post
    Polacy za granicą

    [...] :p kilogram piersi z kurczaka = 4 USD pomidory - 1kg 1.45 USD udka z kurczaka - 1kg 1.5 USD piwo : butelka tyskie/lech/okocim/zywiec - 2.20 USD Paliwo : 87 Oktanowa beznyna galon ( 3.87 litra ) 3.00 - 3.20 USD Podatek w stanie Illinois, ok 10% ( wliczajac podatek federalny ) na praktycznie wszystko. Na moim przykladzie, pracujac ok 45 h [...]

    Odpowiedzi: 350 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 5/26/2010 6:31:07 AM Liczba szacunów: 0
  • Mleczko.

    Post
    Trening w domu

    Pamiętaj, że galon to 3,7 litra. Powodzenia . Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-09-17 16:36:41

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 949 Data: 9/17/2009 4:36:26 PM Liczba szacunów: 0
  • Ameryka, Ameryka z Nefaryta

    Post
    Galeria Zdjęć

    [...] Ale i tak aby poczuć jak to jest tanio to powiem Ci, że taki gość z zawodem, obywatel amerykanski, który pracuje np. w fabryce ma lekko $18-$20 per hour. więc sam widzisz, galon benzyny (ok.3,70l) kosztuje ok. $1.50. hehe, tak więc nie ma co przeliczać na złotowki. Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa,a [...]

    Odpowiedzi: 654 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 10/30/2003 9:17:47 PM Liczba szacunów: 0