SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyszczuplanie nóg (po trenowaniu podnoszenia ciężarów)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 2365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
Witajcie :) Szukam sposobu na wyszczuplenie nóg. Do niedawna "zawodowo" podnosiłam ciężary i niestety efektem są bardzo rozbudowane mięśnie ud i łydek. Poza tym miałam również dość poważny uraz kolana i niestety spora część ćwiczeń na nogi sprawia mi dziś pewne problemy (szczególnie różne wykroki). Jestem ogólnie dość mocno umięśniona, jednak nogi wyglądają bardzo nieproporcjonalnie w stosunku do reszty ciała. Nie chcę wyrównywać tych proporcji jeszcze bardziej rozbudowując górę.

Obecnie ćwiczę następująco: jeżdżę na rowerze stacjonarnym (30-60 min) szybko, z niedużym obciążeniem 4-5 razy w tygodniu. 3 razy w tygodniu ćwiczę z niedużym obciążeniem górne partie ciała i brzuch, codziennie się rozciągam i 3 razy w tygodniu ćwiczę jogę. Stosuję dietę wysokobiałkową.

Efekty po pół roku takich ćwiczeń są, ale bardzo niewielkie niestety. Spotykam się z opiniami, że z moimi nogami to już nic nie da się zrobić. Macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję za wszystkie rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Znam 2 sposoby palenia mięśni, bo przynajmniej z tego co przeczytałem o to Ci chodzi ?

- przetrenowanie mięśnia
- robienie długich aerobów na czczo bez żadnego zabezpieczenia

Dieta wysokobiałkowa czyli co ? Samo białko, zero wegli i zero tłuszczu ? W jakim celu skoro białko to budulec mięsni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mnie zoperowali i nie mam do tej pory polowy miesni sprzed operacji, noga owszem, jest patykowata, ale materii miesnej w niej malo. Nie polecam

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Tobie nic nie trzeba Ty za***iście wyglądasz
PS: zjem prince polo ale nie mowcie nikomu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka, pytanie, ocena, krytyka:)

Następny temat

Ćwiczenia, a ubiór.

WHEY premium