SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wystające łopatki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1184
siema wam.... a więc waga:ok 70 wzorst:182cm..ekto..no i ogolnie an swoją sylwetke nie narzekam pomimo chudych nóg które są u mnie w rodzinie odkąd w pamięc siegąm...ale daje rade i cwicze ja wiadome.. ale chodzi mi o łopatki moze nie są Bóg wie jak tragicznie wystające ale wpienia mnie to ze jednak są..chciałbym usłyszeć jakies konkretne ćwiczenia moze byc nawet na całe aktony górnych pleców prosze o rade..:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
co Ci da jedno czy dwa ćwiczenia, musisz ćwiczyć całe plecy ciężkimi ćwiczeniami złożonymi MC wiosłowanie podciąganie na drążku itp. i dbać o żarcie
to wszystko.

pozdro.

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1184
własnie nie wiem czy robic plecy na koksowni czy sam drązek wystarczy bo poki co nachwytem zza kark robie 3s po8 i wchodzi bardzo ładnie a jesli chodzi o jedzenie to poki co jestem zdany tylko na siebie dopiero do przayszłego tyg. ze tak powiem moj kuchcik kom bek to hauze i bedzie git..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
samo podciąganie niezałatwi sprawy bo są tu zaangażowane głównie mięśnie najszersze
jeśli chodzi o czworobiczny:
-szrugsy na najwyższa część (kaptury)
-yates row na środkową
-wiosłowanie sztanga do klatki na najniższa

ale MC i wiosło muszą się znaleśc w planie

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1184
oki dzieki za pomoc...:) a i sorka za offtopic ale mam dziwną sprawe jezeli chodzi o przedrami i biceps..zawsze jak robie rpzed ramie zwykle podchwyt i przyciaganie do siebie..ok 20kg i stały ciezar przy 3 seriach to jak zaczyna sie pieczeni to jade wtedy do oporu ale jak koncze nie moge dobrze wyprostowac palców ze wzgledu na ból miesien bowiem jest strasznie spiety i trwa to dobre pare minut..a jezli chodzi o bicpes to nie moge nie wiem czy dobrac cwiczen czy co ael zawsze jak cwicze to staram sie robic powli i dokładnie...zawsze daje z siebie wszystko i wiadome spinka małą jest ale nie czuje takiej pompy jak na początku..czuje z eje poprostu rozgrzałem a juz są zmeczone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
"samo podciąganie niezałatwi sprawy bo są tu zaangażowane głównie mięśnie najszersze" - a ja tam 'wyeliminowalem' swoje wystajace lopatki samym podciaganiem na drazku, podchwytem, sam nie wiem jak to mozliwe, wtedy jeszcze bylem maly i glupi i nie wiedzialem jak cwiczyc
ale racja ze szybciej bedzie jesli bedzie wykonywac cwiczenia na miesnie miedzylopatkowe, rownolegloboczne/czworoboczne

napisz jak cwiczysz bicepsy, rozpisz to, jakie cwiczenia, ile serii powtorzen, czy robisz do calkowitego wyczerpania miesnia czy nie, jakie robisz przerwy miedzy seriami

Zmieniony przez - Drelka w dniu 2009-04-23 14:08:07

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 252 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4355
Ja trenuje biegi i tez mam wystające lopatki. Trener kazal mi przekladac kij od szczotki i dziala ^^. W sensie bierzesz kijek lapiesz tak zebys byl w stanie przelozyc do tylu (z prostymi rekami) i tak sobie machasz 30 razy 3-4 serie mi pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1184
hmm biceps to zaczynam na krzywce 3serie 12-10-8 pozniej młotek tak samo serie a na koncu hantla na modlitewniku...wiadome czuc pompe to ale tylko dosłownie przez sekuny..pozniej miesnie poprostu sa zmeczone i nie mam siły krzesac dalej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1184
aaa zapomianiałem dopisac ze dobrze zadziałało nawet na mnie "21" chco nie miałem an tyle sił aby je wykonac całe hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
"dobrze zadziałało nawet na mnie "21" chco nie miałem an tyle sił aby je wykonac całe hehe" - to zakladasz mniejszy ciezar i wtedy dajesz rade, przeciez o to tutaj chodzi zeby zroibc cale 21 ruchow

co do treningu na biceps
sprobuj siwkeszej ilosci powtorzen i krotszych przerw, przykladowo
sztanga stojac 4x15, przerwa miedzy seriami 1 minuta
modlitewnik kratownica, chwyt młotkowy 3x12, przerwa 1 minuta
mysle ze przy tak krotkich przerwach mozesz wyeliminowac progresje z serii na serie, za to zwiekszaj obciazenie z tygodnia na tydzien, o chociaz 1 kg

zajrzyj do tematu Mawashi'ego - https://www.sfd.pl/Porusz_swoje_bicepsy_!!!-t43126.html - porusz swoje bicepsy - nie mowie zebys odrazu wykonywal te treningi, ale mozesz cos zaczerpnac z tego tematy, kiedy pojawi sie stagnacja

poza tym - jesli nie ma pompy, albo jest mala, to nie oznacza wcale, ze miesnie nie rosną i nie są odpowiednio trenowane ;)

pozdrawiam

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6334
Hej, jeżeli moge coś jeszcze polecić odnośnie łopatek to:
- wiosłowanie - nie rób do klaty, tylko zgodnie z opisem Woodyna:
https://www.sfd.pl/OLD_SCHOOL_:_wioslowanie-t281827.html - bardzo dobrze "wypełnia" przestrzeń między łopatkami
- mimo wszystko drążek - nie tyle podciąganie co wiszenie - możesz robić w trakcie rozciągania po treningu
- ekspander do klatki i do karku
- rozpiętki na bramie
poza tym - nie mogę teraz znaleść, ale jest tu gdzieś art. opisujący ćwiczenia izometryczne mięśni grzbietu i brzucha - nie są one ciężki, trochę upierdliwe, ale mi pomagają.
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu na mase!

Następny temat

Trening do oceny + Co dalej robić? PROSZE O POMOC

WHEY premium