SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyskok +kontuzja

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wam. Chcialem sie dowiedzieć czy nie grając dluższy czas mój wyskok moze zmalec o 30cm. I jezleli tak t czy po powrocie do trenowania, bedzie się on poprawiał,tak jak u osób ktore np maja 50cm i nigdy wyżej nie skakali,czy będzie mi to łatwiej przychodzilo. Jeżeli będę trenowal tylko łydki(mam ból powmiedzy żepką i końcem kości piszelowej, nie moge zginać kolana) to mam szanse utrzymać skoczność czy nie ??. Może, ktoś z was wie jakie maści stosować na tą kontuzje czy coś aby to wyleczyć, bo lekarz to mi mowi przestań grać, a jak przychodze do kontroli i mnie nie boli( po przeswietleniu) to mi mowi, ze jest ok i moge grać. A ból wraca tak po 2h. I tak w kólko.

z gory thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Cześć wam. Chcialem sie dowiedzieć czy nie grając dluższy czas mój wyskok moze zmalec o 30cm"
*** Aż tyle nie może

"I jezleli tak t czy po powrocie do trenowania, bedzie się on poprawiał"
*** Wróci do stanu poprzedniego lub minimalnie się poprawi, ale wątpie

"Jeżeli będę trenowal tylko łydki(mam ból powmiedzy żepką i końcem kości piszelowej, nie moge zginać kolana) to mam szanse utrzymać skoczność czy nie ??. "
*** Nie

"Może, ktoś z was wie jakie maści stosować na tą kontuzje czy coś aby to wyleczyć, bo lekarz to mi mowi przestań grać, a jak przychodze do kontroli i mnie nie boli( po przeswietleniu) to mi mowi, ze jest ok i moge grać. A ból wraca tak po 2h. I tak w kólko. "
*** Dział zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
z tego co piszesz moge wnioskowac ze masz coś z łękotką, poszukaj w wyszukiwarce powinny być poruszane takie tematy (chocby w Zdrowiu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 1500 metrow...

Następny temat

Przerzutka LX sport

WHEY premium