SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyrwany ząb

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Jakieś 2-3 h temu został mi wyrwany ząb (lewa dolna 7) i teraz sie zastanawiam czy jest coś o czym powinienem wiedzieć? Pewnie juz dzisiaj nie powinienem nic nie jeść i pić tylko wode ale moze coś jeszcze?

>>> Maszeruj albo giń <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No spoko juz sie prawie zagoiło moja mamusia mi tylko mowila zebym sie przez kilka dni nie przeciazal bo moze zaczac krwawic z rany po zebie.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
z przeciwbolowych to tylko paracetamol lub pyralgina, nie bierz aspiryny

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ehh ale mnie nie boli tylko jak z jedzeniem? Boje sie ze moze mi sie zrobic jakis stan zapalny.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
co do przeciwbólowych słuchaj KRATESA !
a reszta - nei jedź tą stroną ! nie płucz obficie (nie wypłucz skrzepu - istotne dla prawidłowego gojenia ! nie pij gorącego !!
ogólnie możesz sie źle czuć , możesz mieć gorączkę itp będzie to normalny objaw !
acha - krew się sączy czy nie ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Mnie to już nie boli bolało moze z 2-3 h. Wzielem sobie prowizortcznie 1 tabletke ibupromu. Dzis wypilem sobie tylko shake zeby nie gryść za dużo. Dzis juz wiecej nie bede jadł ale nie wiem co jutro przecież przez noc sie nie zagoji? Pije tylko wode przegotowaną.
1

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Aha krew juz nie leci.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
mysle ze to przezyjesz

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Tez tak mysle ale dzieki za otuche .

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
spoko
więc jedz 2 stroną nei pij ciepłego i sie nei martw !!
jest jak najbardziej OK

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Oka dzieki za odpowiedz masz soga (choć nie wiem po co Ci on .

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
spoko ! dzięki !
byle byś sie dobrze czuł

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problemy z żoładkiem

Następny temat

bol brzucha-wysypka

WHEY premium