SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyrównanie kapturów

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 104
Witam mam pytanie dotyczace kapturow. Jak moge je dobrze wyrownac, bo prawy jest mniejszy od lewego o jakies 0.5cm no widac to golym okiem bez koszulki oczywiscie.
Z góry dziekuje za odpowiedz.

Gdyby kózka koksowała, to by 200 wyciskała

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zmasuj je, tak by oba były gigantyczne
a tak serio
to nie przesadzaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tylko nasuwa się pytanie :Czy ta dysproporcja jest efektem niedbałego wykonywania ćwiczeń czy jakiejś wady postawy,skrzywienia?


Jeżeli to 2-dopóki się nie "wyprostujesz" dysproporcje będą się pogłębiały.Więc marsz do ortopedy.

Pomijam oczywiście fakt iż człowiek jest istotą asymetryczną i jedna strona zawsze będzie minimalnie dominować.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 104
NO tak mam. Cos tam mam do poprawy ortopedycznej, ale akurat nie na tym odcinku tulowia. Ja myslalem, ze to moze byc wina wykonywania cwiczen, ale zwrocilem na to uwage i tak naprawde to nawet rowno to robie, tw. Tego nie wiem dokladnie od czego to moze byc. Ale dzieki za odpowiedz

Gdyby kózka koksowała, to by 200 wyciskała

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nawijanie linki z ciezarkim pytanie

Następny temat

masa

WHEY premium