SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyniszczone barki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
witam mam problem z barkami. podczas wielu cwiczen przy wiekszym wysilku zawsze siadaja barki. robiac np. klate po wiekszej ilosci seri lub maksymalnym ciezarze klata i rece daja rade a zawsze jest ból w barku raz lewy raz prawy. jak sie tego pozbyc, jakies cwiczenia, leczenie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
być może kwestia braku rogrzewki lub zbyt słabej rozgrzewki. Jak ona wygląda?
jeśli z rozgrzewką wszystko jest OK, to może masz jakas niezaleczoną kontuzję?
A plan treningowy jaki stosujesz?



Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-01-18 23:16:54

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
rok temu mialem problem rowniez, ceiczac klate przy 50 kg mi barki siadaly gdzie to byl ciezar niewielki po 3 miesiacach treningow wszystko bylo ok i 80 bralem juz bez bólu, teraz cwicze regularnie i wlasnie te barki strasznie mnie ograniczaja. robie ogolnorozwojowke i zawsze sie rozgrzewam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
a jak ta rozgrzewka wygląda? Pierwsze co mi przychodzi do głowy to problem z rotatorami,to najczęściej wynik złej rozgrzewki lub jego braku


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-01-19 12:44:42

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaką blachę wybrać do łączenia elementów ?

Następny temat

[DT] Po zdrową sylwetke - abuhamza

WHEY premium