SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyniki badan..co jest qrwa?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
Byl bym bardzo wdzięczny jak byś zrobił. Bo nie wiem czy szukać innego hcg bo jaja naważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Kamrys to twoje spostrzerzenia maja sie nijak do rzeczywistosci ja bije enena z malay tiger 500mg/week i jakos na badaniach jest zamknieta skala bo u mnie tylko do 15jest i to samo z propem z malaya tez >15↑↑↑ a lecial 300mg/week wiec sek tkwi w tym kto ma dojscie do lepszych podrobek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Skala do 15 niewiele mówi tylko tyle że towar działa ale nie wiadomo jak działa tak dokładnie bo może być test x 2 przekroczony a może być też x 4. Najlepiej poprosić o wielokrotne rozcieńczenie próbek wtedy masz czarno na białym jaki jest dokładny wynik ale nie wszędzie to robią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
U mnie wlasnie nie robia nastepnym razem pojde gdzie indziej kamrys pisze ze w jego malayu niby mial 11 dlatego napisalem ze to lekka bzdura a nie wiem czy estro tez moze byc wyznacznikiem u mnie 235 przy normie do 42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
krystian 27 sugerujesz że kłamie z wynikami?
Robie regularnie badania na obecność testa kończąc dane opakowanie z danej firmy 20 zł za badanie nie zbiednieje a wiem i co bije. Laboratorium rozszerza mi spektrum i mam dokładny wynik a nie jak zwykle to bywa do <15.
To że tobie trafił sie malaya i większym stężeniu o niczym nie świadczy bo nie znasz dokładnego wyniku. Prawda jest taka że przy 250mg/week apteczniaka 100% powinien wynik oscylować w okolicy 2500. Więc to co biłem do tej pory jest zaniżone o połowę. Dlatego nie dziwie sie że niektórzy walą po gramie testa by robić postępy.
Co do estro przy wyniku 2500 test estro u mnie wynosi 50 w skali do 42. przy wysokim estro mogą pojawić sie problemy z giono jak i retencją więc pomyśl o zbiciu estro. I nie osądzaj mnie o to że pisze bzdury...

Zmieniony przez - Kamrys w dniu 2014-12-12 11:19:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Nie do konca mnie zrozumiales poprostu nie ma sensu podawac sterzen we krwi i nazw bo wiadomo ze sa lepszej i gorszej jakosci podrobki a ludzie pozniej niepotrzebnie rezygnuja z dobrych labow bo ktos dostal gorsza podrobke
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
no to sie ladnie rozni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49400
To jest stary i nowy dizain. Oba wyglądają ok.

../..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak cierpliwosci !!

Następny temat

Prop

WHEY premium