SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyleczyć dyskopatię

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co tyle pisać o co tu chodzi .proszę mi odpowiedzieć czy można wyleczyc plecy przy dyskopatii szyi i ledzwi????????????????????????.Pozdrowionka serdeczne............Dla wszystkich oczywiscie:):):):):):):):):):):::):):):):)miłego wieczoru:):):):):):):):)>?):):):):):)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
http://leczenie.dyskopatia.biz.pl/ 

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
Witam.
Chciałabym uzupełnić informacje o leczeniu dyskpatii
1. leki przeciwbólowe tylko w ostrym stadium - ogólnie na świecie są uważane za przeciwskazanie przy przewlekłej dyskopatii - pacjent znieczulony może bardziej sobie szkodzić, gdyż nie czuje bólu.
To samo się tyczy blokad (glikkokortykosterydów) podawanych w kręgosłup - na świecie się tego nie robi, bo to nie rozwiązuje problemu, a tylko maskuje objawy na jakiś czas + sterydy przyspieszaja zmiany degeneracyjne
2. lekarze rodzinni, ortopedzi i neurolodzy traktują dyskopatię po macoszemu - zero współczucia - mi w szpitalu na ostrym dyżurze kazano siedzieć! przez kilka godzin na korytarzu a później na sali!
3.metoda McKenzie jest najskuteczniejszą i najszybszą metodą WYLECZENIA dyskopatii - wykonujesz ćwiczenia, które "wmasowują" jądro miażdżyste do środka - max miesiąc czasu do wyleczenia (jest to metoda stosowana rutynowo w Niemczech czy Danii)
4. odpuść sobie rehabilitację typu sollux lub prądy - nie pomogą,pole magnetyczne jest przeciwwskazaniem przy dyskach, wiszenie na drążku jest przeciwwskazaniem przy dyskopatii, zwykłe ćwiczenia - nie pomogą (zwłaszcza, że książeczka z ćwiczeniami zawiera błędne i nieodpowiednie ćwiczenie)
5.odwiedź kilku lekarzy, w tym jakiegoś dobrego chiropraktyka, który rzetelnie oceni Twoje zdjęcia i rezonans - nie tylko dyskopatia istnieje
6. każdy Ci to powie - operacja jest ostatecznością, gdy wypróbowałeś wszystkiego lub masz bardzo ciężkie objawy. Po operacji jest zazwyczaj GORZEJ - porozmawiaj z osobami, które są kilka lat po operacji stabilizacji - tragedia (jeszcze te implanty to działają, ale stabilizacja to prosta droga do kolejnej operacji)
7. czytaj, czytaj, czytaj, odwiedzaj różne strony internetowe, czytaj dużo forów, także zagranicznych

Mam nadzieję, że pomogłam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vitaminac

Następny temat

jak cwiczyc by dobrze wygladac

WHEY premium