SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wykrywalnosc boldenonu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4882
ma ktos aktualne dane na temat wykrywalnosci boldenonu? w internecie kraza informacje ze to 5-6 miesiecy. macie jakies dokladniejsze dane?

PS nie wstawiajcie mi tabelem krazacych po internecie z okresem wykrywalnosci
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Temat z dupy.Jakie "aktualne" dane,nic sie nie zmieniło,wykrywalnosc do 5 miesiecy.


Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2013-03-19 13:29:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4882
temat oczywiscie nie z dupy ale widze ze nie siedzisz w temacie, w polowie tamtego roku polska komisja dostala nowy duzo dokladniejszy sprzet do kontroli przez co duzo srodkow siedzi dluzej ale ile...? szukam odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ciezki temat, 90% info to spekulacje albo bzdury, a druga sprawa ze jakby w towarze bylo cos namieszane, mam na mysli nandro to wiadomo jak bardzo czas wykrycia sie przedluza.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
bigamator
temat oczywiscie nie z dupy ale widze ze nie siedzisz w temacie, w polowie tamtego roku polska komisja dostala nowy duzo dokladniejszy sprzet do kontroli przez co duzo srodkow siedzi dluzej ale ile...? szukam odpowiedzi

To prawda w zeszłym roku zostały wprowadzone jakiec chromatografy - nie zagłębiałem sie w to ale faktycznie okres wykrywalnosci srodków jest o wiele wiekszy.Temat na tyle jest mi obcy ze nie bede sie madrzył Jesli zanasz angielski albo masz dobrego tłumacza to wklep w googla; "" boldenone undecylenate detection time""

Tu fragment z anglojezycznej stronki. Tłumaczył Kali

Boldenon ma bardzo długi okres półtrwania i może pozostać w organizmie przez wiele miesięcy lub nawet lat. Oleistą emulsja ma powinowactwo do tkanki tłuszczowej, a znajduje się w organizmie, przez miesiące. Metabolity boldenon stwierdzono w moczu po 12 miesiącach od ostatniej iniekcji. Więc trzeba mieć plan przed wykonaniem tego leku. Jeśli wybierasz się do udziału w konkursie, w ciągu najbliższych kilku miesięcy, boldenone jest ostatni lek należy wstrzykiwać. Najlepiej jest zarezerwowane dla początkującego zawodnika, który dopiero zaczyna się i chce budować jego / jej ciało. Dalsze nie należy przewidywać
uprawiania sportu w tym okresie czasu. Każdy sportowej organizacji wprowadziło zakaz stosowania leku i zawsze jest sprawdzana w moczu. Testy dostępne mogą zidentyfikować boldenonu i jego metabolitów.

Odnosnie tych chromatografów cieczowych , gazowych połaczonych z czyms tam to musisz wziac tez pod uwage poziom zawodów.Nie kazdy szczebel bedzie badany na tak drogim sprzecie.To ustrojstwo zostało sprowadzone na Euro 2012 tak wiec musisz brac pewien margines jesli chodzi o okres wykrywalnosci u Ciebie. Poszperaj kolego na zagranicznych forach według mojej wskazówki.Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2013-03-20 12:04:08

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Geranium czy efedryna ?

Następny temat

Redukcja efedryna,clen i spalacze

WHEY premium