SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wykresy siły dla poszczególnych rodzajów włókien

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 544


Witam i wklejam wykresy:
- zależność siły danego rodzaju włókien od wielkości impulsu,
- zależność siły danego rodzaju włókien od liczby powtórzeń (zmęczenia mięśnia).
Dla każdego wykresu zaznaczyłem przerywaną cel danego rodzaju treningu - czyli co się zmieni na wykresie w wyniku określonego sposobu ćwiczeń.

Celem tych wykresów jest pokazanie, w jaki sposób ćwiczyć, żeby osiągnąć założone rezultaty.
Należy przy tym założyć, że wielkość impulsu nerwowego jest proporcjonalna do wartości obciążenia, z jakim ćwiczymy, a zmęczenie mięśnia jest proporcjonalne do liczby powtórzeń.

Chciałem prosić Was o sprawdzenie i komentarz, czy tak właśnie można tę sprawę przedstawić - czy rozumowanie jest właściwe.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 544


Chyba rysunek był za duży i został przy wklejaniu automatycznie zmniejszony, stając się nieczytelny.
Zmniejszyłem rysunki ręcznie i wklejam jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 544
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
zródło?

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 544
żródło - sam wyrzeźbiłem w Paint'cie :)
na podstawie tego, co wyczytałem z różnych dyskusji na forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka czy atlas

Następny temat

PLAN NA MASE :)

WHEY premium