SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wykasowanie wypowiedzi

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1756

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Prosze o usunięcie WSZYSTKICH wypowiedzi od wypowiediz użytkownika sandwich 16 do końca, które są -> https://www.sfd.pl/Wakacje_08-]Wakacje_09,_cel:_znaczna_metamorfoza,_nowe_foty_-_9_str.-t430042-s18.html

Dodatkowo chciałbym prosić o wpisanie sie na koniec jakiegoś moda, który by ostrzegł przed takimi zaczepkami -> mam na myśli czepianie się, czy wymiary są prawdziwe, czy nie. Ja nie mam zamairu w moim dzienniku czytać wypowiedzi ludzi, co są zakompleksieni i ciąle się czepiają o wymiary i nabijają tym posty psując estetyke. Takze prosze o napisanie, zeby sandwich16 sie tam NIE WYPOWIADAL - chyba moge miec takie prawo, skoro to moj temat.

pozdrawiam

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
chłopie już nie raz na forum pokazałeś, że masz zaburzenia osobowości/emocjonalne, problemy psychiczne etc. <temat o depresji, bo jest ktoś większy, zachowanie jak wyżej i po skasowaniu tematu, maniakalne wierzenie, że biorąc udział w eksperymencie pumy jesteś "naukowcem" etc> powinieneś podziękować za bana i iść się przewietrzyć, bo nie zdziwię się jak kiedyś usłyszymy o Tobie w wiadomościach na tvn'ie "skoczył z okna, winne forum sfd".

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-06-20 22:14:08

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
" GRUBY WY******LAJ
GRUBY S******LAJ
GRUBY ***IESZ MNIE
GRUBY WYGLADASZ JAKBYS NIGDY SZTANGI NA OCZY NIE WIDZIAL
GRUBY MAJAC 90 CM W PASIE I 41 W LAPIE SIE LANSUJESZ SIE BYKA, A JESTES PO PROSTU GRUBY
GRUBY WY******LAC
"

a Ty co?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70309
No właśnie. I nazywa ludzi wbijających sa d****ami, a takto w galerii pucuje się do Bombowca.

Dwie twarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
on ma banika na 24 h
Ty masz banika na tydzien za
za co? chociazby za to co wkleil koniu i faktycznie tak tam pisales
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sandwith prowokuje, wchodzi często w różne testy/dzienniki i robi się spam na 10str.

Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-06-17 15:56:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no to dlatego obaj maja po baniku
And1Player az (a moze tylko?) na tydzien za teksty ktore widzisz chociazby wyzej

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 603
to ja -> And1Player

Pit, rozumiem ze Ty jestes czlowiekiem o stalowych nerwach?

Mam swoj dziennik, prowadze go sobie, a ten po prostu wchodzi i robi z niego burdel i nei chce przestac, to nerwy puszczaja.

sandwich, wszedzie gdzie widze, to robi syf i sie kloci, jest zaczepliwy.

Nie zycze sobie, zeby taka osoba wypowiadala sie w moim dzienniku!


biały, nie pucuje sie -> tylko podkreslam efektownosc jego sylwetki. A to ze wbija to dla mnie d**** i tyle. Ale w galerii nie oceniamy ludzi, tylko oceniamy sylwetki. Takie trudne do zrozumienia?

Zmieniony przez - And188 w dniu 2009-06-20 13:15:19

Zmieniony przez - And188 w dniu 2009-06-20 13:15:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
sandwich, wszedzie gdzie widze, to robi syf i sie kloci, jest zaczepliwy.

zupełnie jak Ty,
dlatego obaj macie po banie,
proste?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 603
Nie, nie proste. Bo to nie ja zaczalem

Proste?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20497
kłótnia z modami nic ci nie da, okaż pokorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 603
pokore bo ma zielony napis i nie ma racji? smieszne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prosze o niezwloczne skasowanie wypowiedzi

Następny temat

POCZTA SFD

WHEY premium