SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wykład dr Ron Rosendale INSULINA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11345
to****owa jadles, sporo napewno zalezy od tego kto i jak robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
spoko,ja lubię takie wyroby
ale nie chodzi mi tutaj o walory smakowe, bo wiadomo że pierś z kuraka nawet nie stała obok wyrobów swojskich
tylko chodzi o to że nikt nie robi dietetycznej kiełbasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93250 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
w grocie jest kiełbasa co ma niby 100% mięcha nie pamiętam nazwy chyba góralska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
mam znajomego co robi sam takie wyroby + dziczyzna
ostatnio gadałem mu żeby mi zrobił taką light kiełbaskę
bo tak to smak jest ok ,mięso ok tylko te "szpyrki" trochę nie pasują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11345
no wlasnie w moim regionie czesto na wsi robi sie taka jakby sucha kielbase na jelicie, zawiera moze z 5-10% tluszczu i 0% wbitej na sile wody, rewelacyjne zrodlo bialka, szczegolnie jesli swiniak jest karmiony tradycyjnie czyli ziemniaki + pokrzywy + zielonka

moze na papierze wieprzowina nie jest zbyt dobrym skladnikiem diet, ale osobiscie bardziej wierze w wartosc takiego wieprza niz w kuraka ktory w 42dni rosnie z 5g do 1,5kg na antybiotykach i maczkach miesnych/rybnych/ stymulatorach wzrostu itp

zeszta sam kurak z wiochy ktory w******la trawe i robaki ma duzo smaczniejsze(wg mnie takze zdrowsze) mieso

EDIT: o wolowine tez nie trudno, szczegolnie cielaki-byczki ktorych gospodarze chetnie sie pozbywaja ze wzgledu na nieprzydatnosc w produkcji mleczarskiej

Zmieniony przez - 60thplace w dniu 2010-05-13 19:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70304
Ja jestem ze wsi, nie ma to jak zjesc kawal gotowanej lub upieczonej szynki ze swiniaka
mies z kaczki tez daje rade, ale trzeba je lekko przesmazyc, bo gotowane jest chu.jowe.

Ostatnio babce sie kury zaczely niesc i jajka od nich maja o wiele mocniejszy kolor zotka niz jajka z ferm.

Zmieniony przez - Biały19894 w dniu 2010-05-13 20:40:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
to zobacz jak amerykanie wala kuraki i mase robia niesamowita
ja tez mam rodzine na wsi i taka kielba jest kozacka, a te wszyskie w delikatesach czy marketach to sama solanka wogole inny smak, tak od czasu do czasu jak sie taka kielbe swojska zje to chyba na zdrowie czlowiek wyjdzie

ps. ciekawe jak swiniak na omce by wygladal np. 500mg co 7 dni mu wbijac

Zmieniony przez - Hanzi_mma w dniu 2010-05-13 20:44:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej tren 300mg / week , będzie więcej mięsa .
tylko problem może być z zabiciem , wypuścisz z obory taką
napakowaną i agresywną świnie to zrobi większe masakrę
niż stado niedzwiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
Sie smiej DJ100, raz bylismy po swinie, a one jednak cos czuja, jak wyleciala znajomemu na kolano to noga zlamana

Nie tak latwo swinie zlapac moi drodzy

Korva temat o insulinie a my o swiniakach gadamy

60thplace - dobrze prawisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46809
bo swinie sie za tylna noge wioze i siekierka w łeb bynajmniej tak widzialem na wsi ;0 artykul dlugi ale warty przeczytania

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta+enat + t3

Następny temat

porada odblok

Wiecej