SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyjazd a dieta wazne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3073
Czesc. Mam 16 lat i jestem na diecie. Waze 64kg i mam 173 cm wzrostu. Dziennie jadam 1500 kcal. Teraz przez 3 dni jestem u cioci zadna aktywnosc i same tluste rzeczy, frytki z pieca paczki rogale z maslem orzechowym itp... nie chce przytyc a mam tendencje do yego. Ile moge przytyc od tego oraz. W ile to spale, wywalilo mi brzuch zle sie czuje psychicznie. .. nie chce zeby dieta poszla na marne. Wroce do domu to krece aerovy i 1000 kcal dziennie pomoze? Jedza rozne tluste rzeczy bigos itp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
1500 kalorii to za malo. o 1000 nawet nie mowie. jak wrocisz to uloz sobie normalna diete, dodaj aeroby i zobacz jak bedzie z waga. obecnie u cioci unikaj slodyczy i moze pobiegaj troche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Powinieneś zgłosić się do psychologa, bo masz równo nasrane w głowie już w tak młodym wieku. Robisz sobie krzywdę, i podejściem, i Twoją aktualną dietą - więc to zmień.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2013-02-16 18:41:04

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3073
Zjadlem rogala z maslem orzechowym... duzo przytyje i fatu sie odlozy bo mam wywalony brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jesteś gorszy, jak nastolatka. Wyjmij jaja z biurka, u cioci jedz normalnie, ew. pozwól sobie na cos wiecej, jesli Cie poczęstuje, a po powrocie do domu zacznij od poprawy aktualnego jadłospisu, bo 1500kcal to głodówka, którą sobie szkodzisz tylko. I wypadaloby wreszcie zdac sobie z tego sprawę. Szczególnie, że Twoja waga wskazuje na to, że jestes chudy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3073
Spoko, a przez ten jeszcze 1 dzien bede jadl to tluste
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sucha masa

Następny temat

Prośba o pomoc w doborze supli

WHEY premium