SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyjście z redu opinie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

m

Waga

70

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

12

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

rok~

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

full osprzęt 4x w tyg + 4x aero

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

full wypas

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ok

Stosowana lub planowana suplementacja

bcaa , beta alanina agmatyna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
Witam krótko o sobie mam 22 lata ćwiczę od ponad roku waga sprzed roku wynosiła ok 100kg w pól roku zredukowałem prawie 35kg po czym przeszedłem na lekką masę gdzieś do lutego tego roku waga wskoczyła na 80 (większość fatu) i od lutego redukuje sobie spokojnie aktualnie waga 70kg bf 10-12 cel poniżej 10. Redukować planuje do końca czerwca po czym wejść na reverse i tutaj proszę was o pomoc :P
aktualnie trenuje split 4dni + 4x 40min aero ok 2000kcal. Powiedzmy ze zakończę redukcje na tym samym treningu tylko że przy 1800kcal jak powinno wyglądać reverse u mnie czy dodajemy pierw kalorie np 100kcal na tydz i do tego odejmować po 5min aero czy osobno pierw podbijam kal później odejmować aero.
dodaje zdj podglądowe opinie mile widziane 2 górne przed i 2 dolne po










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
dodaje wymiary :
pas - 77cm
biceps 37-38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
aero zamień na intensywne interwały, kcal proponuję dodawać na przemian tygodniami - 1 tydzień dni treningowe, drugi tydzień dni wolne, np po 200kcal, tak by się nie rozdrabniać na jakieś pierdółki typu 25g ryżu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
Dzieki koniu na Ciebie mozna liczyc :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
sorki za odświeżenie .
z racji tego ze nie dam rady robić interwałów (ciężko mi to bd szło a nie będe udawał że robie interwaly) moge odejmować po 5min aero co tydz? : >
i dodatkowo pomiary wagi robie raz w tygodniu . skąd będe wiedział że jestem na 0 bilasnie waga z tyg na tyg będzie bez zmian czy wziąśc pod uwage lekkie wachanie np 200 gram

Zmieniony przez - elemakus w dniu 2015-06-02 12:10:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
bierz pod uwagę pomiary ciała, nie masę, z aerobami możesz tak zrobić.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
Koniu online 24/7 dałbym następnego soga ale nie da rady :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
taka praca.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na moją kieszeń (masa)

Następny temat

Dieta - masa czy rzezba? prosba o pomoc-zdjecia

WHEY premium