SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyjście z CDK

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 296
Jestem już jakiś czas na CDK i niedługo chcę skończyć tylko pytanie: jak normalnie wyjść z tej diety i na jaką przejść żeby nie było efektu jojo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to zależy jak dokłądnie w praktyce wyglądałą ta dieta, jak długo ją stosowałeś, jakie efekty uzyskałeś w jakim czasie,

wypełnij ankietę, daj przykłądowy dzień (LC i ładowania) w postaciu z rzutu z dziennika PT i wtedy p0gadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 296
Schudłem już około 17kg w dwa miesiące.
W tygodniu :
Posiłek 1 8:00 około 150g
jajka + majonez własnej roboty
Tłuszcz : 28g
Białko : 16g
Węglowodany : 1g
Kcal : 320

Posiłek 2 10:30 około 800g
Flaczki
Tłuszcz : 10g
Białko : 55g
Węglowodany : 1g
Kcal : 314

Posiłek 3 13:00 około 300g
kaszubski filety śledziowe
Tłuszcz : 65g
Białko : 20g
Węglowodany : 7g
Kcal : 693

Posiłek 4 15:30 około 600g
Rosół + pierś z kurczaka + dodatki
Tłuszcz : 55g
Białko : 60g
Węglowodany : 8g
Kcal : 767

Suma
Tłuszcz : 158g
Białko : 151g
Węglowodany : 17g
Kcal : 2094

W czasie ładowania różnie ale do 3000 kcal

Dziennika żywieniowego lepiej nawet nie komentować, gorszego badziewia nie widziałem, brak możliwości wyboru wagi, tę kaloryczność to wzięliście z kosmosu !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 296
schemat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
brak możliwosci wyboru wagi? w sensie gramatury? Przecież jest taka opcja

Kaloryczność nie będzie zapewne z kosmosu jak zaczniesz wrzucać bazowe produkty, a nie całe posiłki (typu rosół) do aplikacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 296
Dodam że mam cukrzycę i jestem na pompie insulinowej więc bardzo dobrze znam się na składach dużej ilości pokarmów, jest tam bardzo dużo błędów i zaniżonych wartości głównie węglowodanów. A co dziennika to może wina linuksa którego używam, bo macie prawdopodobnie kod dostosowany tylko pod windowsa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 4000 Tysiące kalorii od chudzielca do pakera :D

Następny temat

Dieta na mase, do oceny, sprawdzenia, poprawki

WHEY premium