SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wydenty brzuch

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 720
siemka mam problem mianowicie mam wydęty i odstający brzuch pomimo niskiego poziomu tkanki tłuszczowej ... jak jestem w koszulce to wyglądam jakbym miał dużo tłuszczu :( nie biorę sterydów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
I co w związku z tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 579
Nie masz zandej wady postawy? Przez wegle moze ci wywalac brzuch. Ewentualnie poszukaj w necie tego: Vince Gironda, Vacuum PS. pani u gory pewnie ma te zle dni bo wszedzie hejtuje ;P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
mam dość podobny problem w szczególności jak zjem,mam wrażenie jakby ktoś mi tam powietrze pompował ale ja mam lordozę także nie wiem co tam u ciebie,najlepiej daj fotko z majtkach z boku tzw na luźno i zobaczymy

los_rob3rtos śmiechłem trochę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
los_rob3rtos
Nie masz zandej wady postawy? Przez wegle moze ci wywalac brzuch. Ewentualnie poszukaj w necie tego: Vince Gironda, Vacuum PS. pani u gory pewnie ma te zle dni bo wszedzie hejtuje ;P



Ejjjj, nie prawdaaaaa. Ja się troszczę, ale czasem mnie ponosi ;D
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Powiększona lordoza w odcinku lędźwiowym, przodopochylenie miednicy- to co mi przychodzi do głowy jeśli chodzi o postawę.

Tu masz arta o tym

https://www.sfd.pl/[ART.]_Wpływ_postawy_na_wyniki_i_osiągnięcia_atletyczne_przodopochylenie_miednicy-t1095523.html

Ze spraw dietetycznych to mogą być węgle, duża ilość błonnika, słodziku, lub przetworów mlecznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Dajcie spokój dajecie jakieś hipotezy, wzdęcia mogą powodować milion rzeczy
wstaw ankietę wg oraz dietę
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

po czym występuję wzdęcie, jakie są inne objawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
popuri
Dajcie spokój dajecie jakieś hipotezy, wzdęcia mogą powodować milion rzeczy
wstaw ankietę wg oraz dietę
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

po czym występuję wzdęcie, jakie są inne objawy


?

napisał WYDĘTY brzuch a nie że ma wzdęcia czytaj dokładnie co kto pisze
przyczyną tez może być np napięcie emocjonalne brzuch,cała ta obręcz się mocno napina i jakby rozciąga przez co jest takie wrażenie jakby ktoś napompował ci go powietrzem



Zmieniony przez - sobiecwicze88 w dniu 2016-01-26 14:47:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
a co to znaczy "wydęty brzuch" ? to są kolokwialne określenie, nie medyczne, dietetyczne, w takim sprawach precyzja się liczy, im dokładniejszy opis problemu tym można lepiej wiedzieć jak pomóc pacjentowi.

aha, dobrze wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
jakoś się tam to profesjonalnie nazywa ale akurat teraz mam amnezję
pisałeś o diecie ale to nie ma związku z tym dlatego tak napisałem


Zmieniony przez - sobiecwicze88 w dniu 2016-01-26 15:57:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
może tak, może nie. Niech sam autor sprostuje, bo to moze być jak mówisz od nerwicy żołądka, od chorób układu pokarmowego, od pokarmów itp itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża skolioza? Ćwiczenia?

Następny temat

Gino

WHEY premium